Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A férjem külföldön dolgozik,...

A férjem külföldön dolgozik, éjszakánként nem tudok aludni, felírnának nekem amiatt enyhe nyugtatót?

Figyelt kérdés
Szégyenlek ezzel előhozakodni a körzetimnek.
2012. febr. 11. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszert senki más nem írhat fel, mint a körzeti orvosod. Bármilyen panaszod van, hozzáfordulj. De egyéb, természetes nyugtatókat, teákat magad is vehetsz ( jó áron) gyógyszertárakban, drogériákban.
2012. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Attól tartok természetes ,nagyon enyhe dolgok nem válnának be,gyakorlatilag végigsírom az éjszakát hajnali 3-ig kb.


A körzeti orvcos biztos majd pszichiátriára akar küldeni,féek a megbélyegzéstől.


Vagy mindennapos dolog,hogy valaki alvásprobléma miatt enyhe nyugtatót szeretne.?

2012. febr. 11. 00:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos elég gyakori panasz, a legtöbben a háziorvosukig jutnak el csak. De ő fel is írja neked, nyugi, bátran menj hozzá!
2012. febr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akarsz róla beszélni? Hasonló cipőben járok. Nem tudom mennyire szedtél eddig nyugtatót, ha szedted, hogy szedted, mert ha eddig nem éltél ilyennel, akkor a természetes fajta is hatni fog hidd el! Sajnos én is enyhén szólva nyugtalan voltam, annó ajánlottak egy nagyon jó vény nélkül kapható, nyugtató hatású tablettát, szopogató tabletta, jó áron, és nagyon hasznos. Ha így elmondod a gyógyszertárba szerintem tudni fogják, mert én a nevét sajnos már elfelejtettem.:/
2012. febr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te vagy, akinek a férje lelépett és ottmaradtál a 2 és 6 éves gyerkőccel, ugye?
2012. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy az a legjobb szerintem, ha bemész a gyógyszertárba és tanácsot kérsz, hogy vény nélkül milyen lehetőségeid vannak. Ha ez nem működik, akkor jöhet a receptköteles cucc.
2012. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást,annyira szégyenlem magamat,hogy ebben látom a megoldást,hogy így talán sikerülne elaludnom esténként.


MIndig szorongó voltam,már régebben évekkel ezelőtt a körzeti orvos ránézésre (látta,hogy aggódó vagyok)ajánlotta nekem,hogy a magas vérnyomás és a szorongó alkatom miatt ír nekem nyugtatót,de én mondtam neki,hogy szó sem róla,most viszont jó lenne átmenetileg,csak míg meg nem szokom,hogy a férjem külön van tőlünk.

2012. febr. 11. 00:30
 8/8 A kérdező kommentje:

"Te vagy, akinek a férje lelépett és ottmaradtál a 2 és 6 éves gyerkőccel, ugye?"


Ki más szerencsétlenkedne még itt ilyenkor,mikor a gyerekek már rég alszanak ?Hát persze,hogy én vagyok...

2012. febr. 11. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!