Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek ilyen esetben nincs...

Nektek ilyen esetben nincs kisebbségi komplexusotok? Valami tipp, hogy mit tehetnék ellene? Azon kívül hogy koxoljak

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem a spanokkal bulizni, majd betolakodott egy arc elénk, miközben sorba álltunk. Teljesen tehetetlennek éreztem magamat, mintha egy 15 éves hülye gyerek lennék. Pedig már betöltöttem a 22-t... és a súlyom is teljesen ideális 76kg és 181cm magas vagyok. Csávó ilyen 195cm körüli izmos, és óriási lapalj kezű volt, csak pislogtam...


Ennél egy kicsivel nagyobb volt, csak hogy eltudjatok képzelni.

[link]


Első sokk megvolt, következő buliba ért, amikor ezek között a nagydarab (190-200cm)izmos faszok mellett kellett táncolni, mert ők is ott tolták ahol mi egy darabon.

Ehhez hasonló figurából is volt 1-2 a bulin:

[link]


Csajok csak őket nézték. Úgy éreztem magamat, mintha egy 15 éves 50kg-s hülye gyerek lennék, akinek otthon lenne a helye... És ha véletlen nekem jönnének tánc közben, még én kérnék bocsánatot, hogy én voltam figyelmetlen...


2012. máj. 5. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne járj ilyen helyre, ahol vízilabdások és kox királyok buliznak.

Gondolom a 181 centiddel ritkán érzed magad nyiszlett hülye gyereknek, szóval nem küzdesz állandóan evvel a komplexussal. (Egyébként meg nem hiszem, hogy minden nőnek a képen szereplő típusú férfi a zsánere.)

2012. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit, ők ezt a szerepet élvezik.

Azt kell átlásd hogy ezt a szerepet máshol sem tudják levetközni. Tehát azok a csajok akik ott bűvölik őket könnyen szembesülhetnek azzal hogy ők is megkapják egy ilyen fickótól ugyanezt a négy fal között.


Jópofa lehet egy olyan haver aki bárkit lecsavar bármikor és mindig bevéd mindenkitől, de nem biztos hogy egy ilyen emberrel együtt élni is olyan jópofa.


A legjobb tanács amit érdemes megfogadnod: ne félj. Mint a kutyák, akkor támadnak ha megérzik rajtad a félelmet.

Legrosszabb ami történhet hogy kapsz egy sallert. És akkor mi van? Legalább a portások kirakják őket.

2012. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, red4me. Végül is teljesen igazad van :)
2012. máj. 5. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!