Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MEGBOLONDULOK! Valami nyugtató...

MEGBOLONDULOK! Valami nyugtató tipp?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnőkőm bekattant! ma nem volt suliba hivatalos ügyek miatt,tegnap viszont voltam. Este hatkor hívogatott,rohadtul senkinek semmi kedve este családi kör alatt az oszi depresszióját hallgatni. Mesélték ma is a többiek hogy üvöltött,sírt,csapkodott mert nem hoztak el valami füzetet. Erre engem cseszeget. felhívta az oszitársaim hogy mondják meg nekem felleszek jelentve a gyermekvédelmiseknél a mai nap miatt ( van igazolásom) és hogy elíntézi a sorsom. Mit képzel öszintén magáról? Megteheti hogy az embert este 10-kor is hívogatja???
2011. nov. 15. 20:19
 1/4 anonim válasza:
Hány éves vagy? És mi az hogy téged hivogat? általában az ofő nem is tudja a diákja számát, és nem nem normális. Szólj az igazgatónak, a szüleidnek.
2011. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Középsiskolás. Év elején kérte hogy mindenki adja meg a számát hogy elérje. Anyunak már szóltam,nagyon ki van akadva...
2011. nov. 15. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
véletlenül nem a verebélybe jársz? ;-D
2012. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem:)
2012. jan. 16. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!