Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyilkos fogamzásgátló?

Gyilkos fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Mindig is érzékeny lelkű,depresszióra hajlamos voltam.De mióta fogamzásgátlót szedek,sokkal szörnyűbb minden.Pánikrohamaim vannak,szinte az összes lelkibetegség tünetei jellemzőek rám.Társfüggőség,borderline személyiségzavar..megölöm magam,megölöm a párkapcsolatomat.Lehetséges,hogy a fogamzásgátló ilyen erősen befolyásolhatja a lelkiállapotom? Valaki,aki már volt hasonló helyzetben,segítsen! Ha abbahagyom a szedését,van esély arra,hogy megszűnnek ezek a tünetek ?

2012. máj. 8. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mikor én abbahagytam, jobb lett a hangulatom
2012. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal jobb lett tőle a kedvem. De persze, hogy befolyásolhatja ennyire! Hagyd abba, ha nem segít ez, még mindig kereshetsz más megoldásokat.
2012. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akik depresszióban szenvednek, illetve hajlamosak rá, azoknak nem is szabadna tablettát szedni. Igen, okozhatja, nagyon is.
2012. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
attól félek még,hogy az abbahagyás utáni tünetek között is szerepel a stressz,idegesség,depresszió.nyilvánvaló,hiszen ezzel megint megbolygatom a hormonháztartásom. csak félek,hogy rosszabb lesz. egyébként 8 hónapja szedem a gyógyszert és elvileg csak az első 1-2 hónapban lehet ilyesmit tapasztalni,azután rendeződnie kéne.
2012. máj. 9. 11:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kellene rendeződnie. A mellékhatások nem pár hónapra szólnak a legtöbb esetben. Hagyd abba, az a biztos.
2012. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2012. máj. 9. 12:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzás gátló nagyon hazsnos tud lenni, de megvannak a maga veszélyei.

Felborul a hormon egyensúlyod az komoly kedélybeli problémákat is okozhat de meg növeli a stroke vezsélyét is, éppen ezért dohányozni sem szabad mellé ha mégis szedio az ember, mert fiatalláknyoknál is igan komoly esélyt alakít ki a kettő.

Ha van más megoldás a fogamzásgétlásra számodra akkor szerintem hagyd abba.

2012. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba a szedését. Egy ismerősöm embóliát kapott tőle. Nekem sem vált be az idegeim miatt. Ha leállsz róla, mindjárt rendbejön az idegrendszered.
2012. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Tessék? Attól félsz, hogy az abbahagyásával borul fel a hormonháztartásod?? Tudod, a fog.gátló kívülről bevitt hormon... Tehát mesterségesen nyúlsz bele a hormonháztartásodba. A tabletta maga borította fel... Az abbahagyásával a mellékhatásoknak is szűnnie kell.

25/N

2012. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én most érzek így. Nagyon hasonló minden. Te mennyi idő után lettél jól?
2013. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!