Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik lehetnek a kiváltó okai?...

Mik lehetnek a kiváltó okai? Esetleg gyógymód? (kifejtés alul)

Figyelt kérdés

Üdvözletem!

Olyan problémával küzdöm, hogy tegnap reggel óra nem bírtam aludni. Egész éjjel küzdöttem az alvással, de nem ment. Reggelre olyan szinten elgyengült a testem, hogy mozgatni nem bírtam. És az alvás még mindig nem ment. Érettségi időszakban lévő diák vagyok, és egy piciny stresszel jár. De azért nem ennyire.. vagy még is? Sikerült aludnom egy keveset, de még mindig nem vagyok TOP. Most enyhén gyengének, és módfelett könnyűnek érzem magam. Sajnos az orvosom hasonló alkalommal korábban elküldött jóformán a sóhivatalba, másra pedig nincs pénzem. Esetleges megoldások és javaslatok? Hálás lennék érte nagyon!

Üdvötlettel egy 20 éves fiú diák.



2012. máj. 15. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Este, lefekvés előtt igyál meg egy bögre langyos mézes tejet, vagy egy bögre citromfű teát. Húzzál ki minden elektromos csatlakozót a konnektorból, a szobádban. Sötétíts be rendesen. Feküdj le, és számolj magadban visszafelé 100-tól egyesével.
2012. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A mézes tejet ki fogom próbálni:), azonban tudod gondjaim vannak, nem tudok sötétben elaludni. Egyszerűen halálfélelmem van a teljes sötétségben :S, így a TV mindig megy, már fél éve..
2012. máj. 15. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!