Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzhető le a kritikus...

Hogyan győzhető le a kritikus gondolkodásmód?

Figyelt kérdés
Édesapám elég kritikus ember (sokszor cinikus is) és ebből úgy érzem elég sok ragadt rám is. Azt látom, hogy az embereket nemigen kedvelik ezt a fajta gondolkodásmódot, ezért szeretnék változtatni rajta. Hogyan lehetnék elfogadóbb?

2012. máj. 22. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozz valami egyházhoz. :)
2012. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallásos és hitem sincs hozzá :)
2012. máj. 22. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolnod kell az új gondolkodásmódot. Nehéz lesz elfogadnod, hiszen ragaszkodsz tudat alatt is ahhoz, amit már megszoktál, és automatikusan is megy. De ne add fel!
2012. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Valóban nem kedvelik, ezt tanúsíthatom. Nem egy emberrel balhéztam már össze így. De ennek ellenére nem tartom ezt rossz tulajdonságnak. Akikben van egy egészséges szkepticizmus, azok normális, józan életszemléletet alakítanak ki és nem hisznek minden hülyeségben. Nem csatlakoznak pl. olyan egyházakhoz, mint a szcientológusok. Megkérdőjeleznek dolgokat, nem lehet őket megvezetni. Talán kevés barátjuk lesz, de nem lesznek belőlük birkák, politikusok bábui.
2012. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szerepjáték segíthet megváltozni.
2012. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!