Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rossz ember vagyok amiért meg...

Rossz ember vagyok amiért meg akarok halni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem akarsz igazán meghalni.
2012. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nem. Ez előfordul időnként, de nem kell feladni. Idővel változni fog a helyzet de sokat segítene ha elmondnád a problémád akár itt akár nekem vagy valakinek a környezetedben.
2012. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rossz ember. Miből gondolod, hogy emiatt az lennél?
2012. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
egyszer mindenki meghal, de ne magad vess véget az életednek, mert ki tudja mikről maradsz még le és kiknek fogsz hiányozni!! hülyeség ilyenekre gondolni mindig, amikor eljön, akkor eljön.
2012. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Munkámból adódóan elég sok emberrel van dolgom, akik haldokolnak (betegség miatt) és inkább élni szeretnének! Nem mondom, hogy rossz ember vagy, de ilyen kérdéseknél mindig ők jutnak eszembe. Meg az, hogy senki nem szeretne a helyükben lenni!
2012. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress válasz arra, hogy miért akarsz elköltözni az árnyékvilágból. mi az ami miatt feladnád. Nincs olyan amit meg ne lehetne oldani. Innen már csak kifelé lábalsz a problémából. Ne azon keseregj, hogy mi az ami nem sikerült, hanem keress megoldást
2012. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy rossz ember, csak idióta! Ez egy próbatétel számodra, tett túl magad rajta. Mindenki céllal születik, próbálj úgy viselkedni, mintha lenne neked is!!!
2012. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!