Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátnőm szerintem depresszi...

A barátnőm szerintem depressziós. Az milyen?

Figyelt kérdés
azt mondja nem hiányozna senkinek és semmit nem vesztene Szerencsére én mindig meg tudom nyugtatni, mit tegyek?
2012. máj. 26. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Te állapítottad meg, hogy depressziós, és te kérded, hogy az milyen? Hát mi alapján állapítottad meg? Mellesleg a szomorúság az még nem depresszió..
2012. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátnőd tinédzser.
2012. máj. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:
Küldd el szakemberhez! Nekem egyik legjobb barátom volt depressziós, és néha öngyilkosságot is fontolgatott. És őneki sokat segített az a pszichológus, akihez aztán én is elmentem. Szerintem beszélj a barátnőddel, hogy segítséggel változtathatna az életén. Van egy alapítvány, ahova én is jártam ( [link] ) és ott van Szokolai Árpád. Nekem ő nagyon sokat segített!
2012. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de hülye vagy istenem. "szerintem depressziós. az milyen?" ah degagyi istenem...gondolkozz már:

ő: senki nincs senkinek nem hiányoznék (önsajnálat)

te:de igen nekem igen én melletted vagyok(személyiségerősítés)

ő:de egyszer nem leszel és biztos rossz lesz (hazugság mégtöbb önsajnálattal)


lényeg, felhívni magára a figyelmet. készpaff. a depresszió meg egy homloklebenyi hormonprobléma oka (endorfin többek közt a másik 20 mellett) némelyik 18 tünettel legalább amit szakember diagnosztizálhat..


(honnan szedik az ilyen emberek a hülye kérdéseiket?!)

2012. jún. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen egy bunkó paraszt vagy mondjuk azért van ez az oldal h alapvető dolgokat amit mi nem tudunk de más igen meg kérdezzük és megtudjuk a választ!
2012. jún. 1. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!