Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is 'viselkedik' így fiatalon?

Más is 'viselkedik' így fiatalon?

Figyelt kérdés

18/l vagyok.

Nem járok bulizni, részeg sem voltam, egyedül cigizem. Életemben nem voltam diszkóban.


A barátaim nagy része ott hagyott, vagy én jöttem rá, hogy nincs szükségem egy ilyen barátra.


Leginkább csak itthon vagyok, gépezek, TV-zek, vagy a rokonokhoz megyek néha.


Suliból is egyedül szeretek haza jönni. Van két osztálytársam, akikkel nagyjából egy helyen lakom, és egy vonalon megyek haza, de általában megvárom, amíg lelépnek, és nélkülük megyek haza. Egyedül, zenét hallgatva, cigizve megyek haza. Vásárolni is egyedül szeretek.


Voltam már többször is beülős szórakozóhelyen, de általában mindig én maradok egyedül. Hiába megyek egy-egy klikkhez oda beszélgetni, nem tudok bekapcsolódni, csak nagyokat hallgatok.



2012. máj. 28. 15:54
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én 20 éves lány vagyok. Vannak barátaim, buliba is szoktam menni, de sokszor érzem azt, hogy néha jobb lenne inkább otthon a családdal, mert van például, hogy hallgatom a 15-16éveseket, akik éppen odakeverednek hozzánk, hogy "mennyi bajuk van, hogy beszélnek, viselkednek" és engem kiakaszt, nem érzem ilyenkor közéjük tartozni magam, a véleményem meg inkább megtartom magamnak, hiszen vannak szüleik, akiknek a dolguk jóra nevelni őket. A barátok is sokszor irigységből rosszat akarnak, ilyennel már én is találkoztam és inkább ne legyen barátom, mint egy ilyen. Igen vannak olyan fiatalok,akik így viselkednek, nincs ezzel baj, ha te így jól érzed magad.
2012. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk így itt Magyarországon.Sajnos a rossz szülői mintától szenvedünk csak itt a földön,ahelyett hogy élnék végre az életünk.Céltalanul tengünk lengünk.Aki meg megtehetné hogy csináljon valamit azt sehol sem szeretik,csak bírálják,meg elítélik.Aztán elvetik.Gondolom Te is hasonlóan azt érzed,hogy kilógsz a többiektől.Valamilyen szinten.Aztán nekem mostanában azt mondják hogy a hiba az én fejemben van.A gondolkodásomban.De én csak a külvilágot okozom mindenért.Azért hogyha elmegyek egy szórakozóhelyre és belépek az ajtón mindenki megáll,rám néz mindenki,mintha egy UFO lépett volna be a terembe.Aztán pedig én is csak egy vagyok a többi ember között.
2012. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül :)

Vannak olyan emberek, akik jobban szeretik egyedül intézni dolgokat, magukban lenni, különösebb kötődések nélkül élni az életüket. Én is ilyen vagyok, egy ideig zavart, de aztán amikor leérettségiztem tavaly, rájöttem, hogy tulajdonképpen miért akarnék megfelelni a társadalom elvárásainak? Miért kéne nekem s.ggrészegre innom magam, meg olyan zenét hallgatnom amit nem szeretek? Van hobbim, van önbizalmam, szeretem így élni az életem.

Sose legyen fejfájásod amiatt, mert nem jársz el részegeskedni.

Esetleg a szabadidődben, amit nem a kocsmákban töltesz, elkezdhetnél te is valami hobbit. Hátha a végén abból fogsz megélni ;)

2012. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 16 éves fiu vagyok és ugyan ilyen vagyok nekem is kevés barátom volt néhányan kiköltöztek külföldre a szüleivel a többi pedig cserbenhagyott mikor a legjobban szükségem lett volna rájuk

mikor a sulibol hazajövök általában tv-zek,gépezek,fekszem,tanulok

és hétvégén ugyan ez, általában csak akkor megyek le az utcára mikor a boltba leküldenek vagy mikor a mamámhoz megyünk nekem teljessen megfelel ez, nem kell barát ugyan ugy tudom élni az életem bár néha zavar mikor látom hogy a facebookon kiraknak olyan képet amin a volt barátaim együtt szórakoznak de csak pár percig érdekel azt.lesz@rom.

2012. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!