Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy viselkedik egy lelkisérül...

Hogy viselkedik egy lelkisérült ember?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 18:11
 1/7 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem, hogy mitöl lesznek lelkisé´lültek ?
2012. márc. 7. 18:11
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy milyen egy beteg ember.
2012. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Attól lesz lelki sérült, ha vmi olyan történik vele pszichésen, amit nem vagy csak nehezen tud kezelni.
2012. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az iskolai csufolodásoktol kezdve a megeröszakolásig mindentöl.

visszahuzodo, csendes,siros emberek.nincs önbizalmuk, érzékenyek.

2012. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez változó. Általában nagyon zárkózottak vagy épp ellenkezőleg furcsa dolgokat csinálnak. Közeledj feléjük, úgy mint egy barát. Meglátod, hogy iszonyatosan kedvesek.
2012. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam kis gyerekkoromban, de ezen sikerült felülkerekednem.. Nehéz volt, de új emberek közt könnyebb volt előröl kezdeni.
2012. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi számít annak neked, meg úgy egyáltalán.

De szerintem én az vagyok.


Fura lettem.

Ha önmagam vagyok, akkor egyesek sértőnek éreznek, mások fárasztónak, vagy mindkettő. Nem tudnak hova tenni.

Ha direkt más vagyok, az fáraszt, csökkenti az energiaszintemet, de úgy be tudok illeszkedni -- ideig-óráig, amíg át nem esek a ló túloldalára vagy nem leszek megint önmagam.


Önbizalomhiányom van. Ezt a gyengeséget érezve mindenki meg akar változtatni, elemezget, diagnosztizál, ezért még önbizalom-hiányosabb, stresszes, levert leszek.

2014. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!