Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy átlendüljek...

Mit tegyek, hogy átlendüljek a holtponton, a közönyön, és újra a céljaimon tudjak dolgozni? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy holtponton vagyok, közömbös mindennel szemben.

Olyan munkakörben dolgozom, ahol napi szinten emberekkel dolgozom. Szeretem ezt tenni, de a kevés szabadidőm miatt nem tudok valóban kikapcsolódni. Továbbá voltak önfejlesztési céljaim (megtanulni egy másik nyelvet, megtanulni weblapot készíteni, olvasni - ezek mind érdekeltek), de a kudarcok miatt holtpontra jutottam.


Kudarc: vagy bele se tudtam kezdeni a cél megvalósításába, vagy egy idő után feladtam, mert nem bírtam munka mellett.


Most júniusban szabadságon leszek, és szeretnék az említett céljaimmal foglalkozni.Ezek valóban nagyon érdekelnek.

De a korábbi kudarcok valahogy ellenállást keltenek. Mit tegyek?


Nem akarom azt, hogy végül a net mellett kössek ki, és zombi módjára bámuljam a monitort, koptatva értelmetlenül a billentyűzetet...


Tudom, hogy sokan azt mondanák, menjek el barátokkal szórakozni. DE én éppen a magányra vágyom, bizonyos értelemben "embert sem akarok látni".


30/N


2012. máj. 29. 21:39
 1/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Bocs, de ez olyan önreklámozásnak tűnt inkább utólag... :(



Aki érdemben hozzá tud szólni, annak köszönöm előre is a válaszát.

2012. máj. 30. 17:51
 2/7 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólásom egy már moderált üzenetre volt válasz.
2012. máj. 30. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én voltam aki üzent. Ha az ember nem reklámozza ,vagy inkább hirdeti magát, akkor nem fognak tudni a szolgáltatásáról az emberek,. Sajnos a világ így működik. Érdemben.
2012. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs, de tudomásom szerint ez az oldal nem a reklámozásnak van fenntartva. Illetve a reklámozás az nem válasz a kérdésemre.
2012. jún. 2. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem is ismerős, széthajtom magam (muszáj, most is) és közben megfogadom hogy jó dolgokkal fogok foglalkozni. Aztán sokszor csak jön a net. Most annyira tele a tököm az egésszel hogy a hétvégtől kezdve biztosan azzal foglalkozok majd, amit szeretek, korán fogok kelni, pár percig hallgatom a madarak csivitelését, beleszagolok az enyhe kora nyári levegőbe, veszek 3 kiflit és egy joghurtot a kisboltban, aztán nekilátok a zenélésnek és a dolgoknak amiket szeretnék, és addig nem megyek sehová (a gép elé se) míg nem kényszerít rá valaki. Neked is ezt javaslom :)
2012. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van párod? Ha nincs, akkor szerintem ez is hozzájárulhat a depressziódhoz.

A vitamin és ásványianyag hiány is közrejátszhat. Az étrend nagy hatással van az agy működésére.

Olvasd el ezt a cikket: [link]


Esetleg menj el masszázsra az is segíthet.

2012. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
milyen nyelvet akarsz tanulni? Ha géphez vagy kötve, én skype-on tudok tanítást vállalni, de ez persze attól függ, hogy melyik nyelv érdekel.
2012. jún. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!