Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Tüneteimek:á...

Mi lehet a bajom? Tüneteimek:állandó idegesség, fáradékonyság, aluszékonyság, nagyfokú ingerlékenység, evés nélkül hízás, a lakást nem hagyom el, mert nem szeretek sehova se menni.

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 01:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Depresszió.
2009. júl. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen. Laikusként is nagyon úgy tűnik sajnos, hogy ez depresszió lesz.
2009. júl. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A szihológus is ezt mondta,hogy pánikbetegség és depresszió,de azért kérdezem,mert kaptam gyógyszert és nem használ!
2009. júl. 3. 10:15
 4/15 anonim ***** válasza:
Mikor kaptad a gyógyszert? Csak mert legalább 1, másfél hónapos lefutási ideje van. Ez előtt nem fogod észrevenni h használ-e vagy sem.
2009. júl. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia, nem szedsz valami pszichológus által eloírt gyógyszert..? Mert nekem attól voltak ilyen problémáim!


Lehet, hogy belul valami nagyon bánt, ez lelki baj lehet, semmiképp sem fizikat, nem kell orvoshoz fordulni.

Pihenj le, aludj pár órát, ha úgy van kedved, aludd át az egész napot és mindjárt jobb lesz. Aztán hívj fel egy barátot/barátnot, akibe megbízol és beszélgess el vele jó hosszan, az segíteni fog :)

Este meg egy jó nagy kád forró sós víz... Mindjárt jobban leszel, csak majd tartsd fent ezt az egyensúlyt!

2009. júl. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
14 éves korom óta és most 17 vagyok és most a sertralin sandozt szedem.
2009. júl. 4. 12:20
 7/15 A kérdező kommentje:
Szia! Én ezt a gyógyszert pont ezek a tünetek miatt kaptam,de nem használ!Lehet,hogy nem is ez a bajom?
2009. júl. 4. 12:21
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A pajzsmirigy szintedet is érdemes lenne megnézetni, pajzmirigybetesgés is okozhatja pont ezeket a tüneteket és a depresszió is lehet annak a következménye. Ha azt jól beállítják gyógyszerrel, általában a depresszió is megszűnik, ha csak a pajzsmirigy volt az oka.
2009. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Oké!Köszi!Akkor megyek vérvételre!
2009. júl. 7. 21:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Ritka, hogy az első gyógyszer beválik, általában a 4-5. szokott használni.
2009. júl. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!