Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy NE legyek...

Mit tegyek hogy NE legyek állandóan feszült, ideges, úgy érzem felrobbanok, nem tudok változtatni ezen, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A többi mentális problémámat nem is írom inkább,szorongás,lehangoltság,aggódás,nem érzem okosnak, semmiben sem tehetségesnek magam,bizonytalanság a jövővel, hogy mit is akarok, de az indulataimat nehezen tudom kezelni,pszichologushoz nem merek elmenni, mert gátlásos vagyok, nagyon rosszul vagyok hogy csöndesnek gondolnak,már betegesen sokat adok más véleményére az a gond, túl sokat..

25 vagyok, lány


2012. jún. 9. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám, ugyan ilyen panaszaim vannak.

Viszont ellentétben veled , Én megyek jövőhéten a pszichiátriára, mert már önmagamat nem bírom elviselni.

Hidd el nem történik , semmi olyan , amitől tartanod kellene, megvizsgálják az agyadat ( bocsi a laikus megfogalamzásért) , a dokival elbeszélgetsz , aztán megszületik , a diagnózis , amit általában gyógyszeres kezelés követ.


Hidd el , ha ennyi panaszod van , szükséges az orvosi rálátás , mert a Bipoláris zavartól kezdve ,bordenlain korig vagy más mentális betegségekig minden meglehet.

Te ezt nem tudhatod , ezért van szükséged orvosi segítségre , minden betegséget más gyógyszerrel kezelnek.

Ami másnak jó volt , az neked nem biztos hogy hasznos !


Magamon tapasztaltam , mrt Én is minden kedély javítót , nyugtatót beszedtem ,dokihoz nem mentem , és most meg már , folyamatosan szorongok , stresszesen izzadok, hirtelen kicsi ok dührohamot okoz stb.

Nem akarok a társadalomban senkinek sem ártani , főleg nem a családomnak , vagy magamnak ezért is fordulok dokihoz !!

Tedd Te is ezt , ha meg akarsz gyógyúlni!

2012. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:
Pszichológus simán tud segíteni neked. Ha budapesti vagy, akkor keresd meg a neten Szokolai Árpádot, és kérj tőle időpontot. Nekem is nagyon sokat segített.
2012. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!