Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényem állandóan megakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem állandóan megakar engem változtatni. Ki, meddig bírná?

Figyelt kérdés

mindig és mindig talál bennem valamit, ami neki nem tetszik, és nekem úgy tűnik soha nem lesz ennek vége.

jelenleg ott tartok, hogy kezdek belefásulni a megfelelésbe.


vélemény?


2011. júl. 23. 11:28
1 2
 1/16 cserkó28 válasza:
Én nem bírnám sokáig :S szerintem gondolkodj el rajta hogy tényleg szeret-e vagy beszéld meg ezt az egészet vele. sok sikert, kitartás:)
2011. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
egy embernek kell megfeleljél, önmagadnak...ha ezt nem fogja fel, akkor hagyd el!
2011. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

próbáltam vele megbeszélni

ő felsorolta mik azok, amik idegesítik bennem

erre én hozzá tettem, hogy a lista nem csak ennyi.

erre nem válaszolt.

2011. júl. 23. 11:37
 4/16 skarma ***** válasza:
100%

Egész életedben irányítani fog, ha most nem hagyod ott.

Elnyomott feleség akarsz lenni? Ez nem szeretet... nem szeret téged igazán ha folyton meg akar változtatni.

2011. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen normális, hogy látja a hibáidat, ez nem azt jelenti hogy meg akar változtatni, sőt még az sem, ha szóvá teszi a hibáidat.

Az viszont, hogy ha azt mondja, hogy változz meg, gond. Ugyanis egy kapcsolatban alap, hogy nem változtatjuk meg a másikat, ill. ennek egyetlen módszere van, mégpedig a szeretet: szeretem annyira, hogy elfogadom úgy, ahogy van, és ez fogja elindítani a változásokat, ha azok szükségesek. Ha erre nem képes a párod, akkor azonnal változtasd meg :)

2011. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A nők valóban ennyire naívak, vagy csak szeretik, ha fát vágnak a hátukon? A szerelemtől átfűtött megértés és megbocsátás intézményébe vannak dolgok, amik azért - józan paraszti ésszel szemlélve - már nem férnek bele. Pffej
2011. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, az én párom is ilyen.

Mégis mik azok a dolgok amiben azt szeretné hogy változz?

Kisebb vagy nagyobb volumenű dolgokról van szó?

A vőlegényed is hajlandó változtatni érted?

És ha nem változnál akkor mi lenne? Ezt megkérdezted már tőle?

Nekem is mondogatta sokáig a párom, hogy változzak ebben, abban. (pl legyek türelmesebb, kedvesebb, véknyabb, bár ezek mind olyan tulajdonságok, amikben én is szeretnék változtatni, és nem csupán az ő kedvéért). Jah és egyébként kb volt 1 év amig mondogatta, úgymond tojtam a fejére, mégis mellettem maradt, sőt velem van már 5 éve :)

2011. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

milyen igaz 11:40 :)

a másikban belül, saját magában kell kialakulnia a megváltozásra való hajlandóságnak ami tényleg akkor következik be, ha azt látja, hogy ez szükséges, hogy jobb legyen.

nem pedig zsarolásra és parancsra.

2011. júl. 23. 11:46
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha olyan dolgokat kifogásol, ami jogos (ha ö nem szeret tv elött ülni, te meg egész nap azt csinálod - ez csak egy példa), akkor te elgondolkozhatsz rajta, hogy meg tudsz-e változni ezen a téren, illetve, hogy meg AKARSZ-E változni.

Ha nem, akkor megmondod neki, hogy vagy elfogad igy, vagy elválnak az útjaitok.


De abba semmi esetre sem mennék bele, hogy ö kifogásol, én meg változok - mert ebböl semmi jó nem sül ki, föként ha már most - mielött összeházasodtatok - ilyen, akkor ez késöbb csak rosszabb lesz.


A helyedben egyértelmüen megmondanám neki, hogy vagy jó vagyok igy, vagy vége. Mindenképpen állj a sarkadra, mert különben rövid idö alatt oda jutsz, hogy ö irányit mindenben, töle kell mindenre engedélyt kérned, ha valamit venni akarnál, akkor ha akar, ad rá pénzt, stb.

2011. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

11:43

kis és nagyvolumenű dolgok egyaránt vannak


állítólag ő is megváltozna a kedvemért, de valahogy nekem nincsen semmilyen elvárásom

(ja de. egy volt, hogy ne szemezzen már mindenhol minden kivel, mert ezzel engem éget - változott annyiban, hogy próbálja úgy csinálni, hogy ne vegyem észre)


az ő elvárásai:

pl.1:ha valamit megbánok (pl elhagytam a szájfényem - ő üvöltözve leszidott) kiakad azon, hogy miért hajtom le a fejem és szokjak le erről, mert olyan, mintha nem lennék normális, meg hasonlók

pl.2:ha nem szokok le a cigiről - vége (zsarol a kapcsolattal)

pl.3: nem hordhatok olyan ruhákat, amik nekem tetszenek, csak ami neki -mert szerinte ribancos az ízlésem - ezzel is a kapcsolat végével zsarol

pl.4:nem köszönhetek boltban, sehol kedves hangon-szerinte nyávogok (valahogy véletlenszerűen amikor felveszem a telefont, vagy köszönni kell, mindig olyan kedves a hangom)


és sorolhatnám még

2011. júl. 23. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!