Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában valahogy úgy...

Mostanában valahogy úgy érzem, h az alvás, meg az evés nem természetes dolog. Valaki volt már így?

Figyelt kérdés

nem olyan durva, nem állandóan gondolom ezt, de amikor pl. anyám bejön a szobámba reggel, és én épp alszok még, akkor vhogy így elszégyenlem magam, meg evéskor is olyan fura, nem is nagyon tudom pontosan megmagyarázni, h milyen érzés, valahogy enni is szégyenlek, ithon nem, de amúgy sokszor igen.

Tudom, h ez nem a kérdéshez kapcsolódik, csak most eszembe jutot , és nem akarok másikat kíírni. Időnként előjön vmi olyasmi, amikor állok a villamosmegállóban pl., hogy azok akik közelednek felém, biztos le akarnak szúrni, most fogják mindjárt elővenni a nagykést, múltkor a kutyát simogattam itthon, és bevillant h engem most ütnek le hátulról mindjárt, felugrottam, és persze senki nem volt ott.

járok pszichológushoz, elég sok minden miatt, viszont most nem tudok menni egy ideig ,úgyh tőle nem tudom megkérdezni)


2012. jún. 10. 14:32
 1/3 A kérdező kommentje:
meg olyan, mintha ezek a természetes dolgok, mint alvás evés, csak nekem kellenének, másnak nem, és emiatt szégyenlem magam, talán. Nem tudom, leírni se tudom a konkrét gondolataimat nagyon ezzel kapcsolatban, olyan megfogalmazhatatlan :S
2012. jún. 10. 14:36
 2/3 anonim ***** válasza:

durva

hasonlóak a tünetek

nem járok pszichológushoz

kellene?

érdekes

majd mondd el mit mondott erre a pszichológus

2012. jún. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem te biztos lány vagy és ezért szégyelsz enni, én tegnap három fiúval és egy barátnőmmel menntem el este kajálni, a fiúk megettek egy hamburgert, a barátnőm inkább elrakta, de én elkezdtem a fiúkkal enni, egy kicsit én is szégyeltem magam, de kajás voltam :D
2012. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!