Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hany 0,5mg-s Xanaxot vehetek...

Hany 0,5mg-s Xanaxot vehetek be ami még biztonságos és érzem a "hatását"?

Figyelt kérdés
nemkérem az antidrogosok b**iságait
2009. júl. 4. 22:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

én 1 szemtől kidőltem:D:S

szal én nem mondom azt hogy vegyél be többet!

Inkább várj még válaszokat

2009. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

hát talán várj egy órát mire elkezd hatni, ha nem, akkor bevehetsz mégegyet. De ha nem használ neurológussal valami jobbat irass fel.

27/L

2009. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
ja igazabol semmi bajom nicns:D most vetem be kb 1 20perce 2öt:D de nemigazan érzemXD
2009. júl. 4. 22:55
 4/26 anonim ***** válasza:
most igazából akkor mit vársz, feszül vagy és azért veted be? vagy csak mert unatkozol? 27/L
2009. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Gondolom az előírt adagnál nem szabad többet venni. Ha nem hat, beszéld meg az orvossal.

Nem akarlak b*sztattni, de önmagad leszedálása a világon semmit nem old meg.

Ezek a gyógyszerek nagyon jól tudnak hatni, ismerek olyat aki évek óta szedi és teljesen jól érzi magát tőle.

De ne vegyél be többet, mint amit az orvos javasolt.

2009. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
ohh srácok semit nemirt az orvos:D ithon talaltam xanaxot az mondom kiprobalomxd
2009. júl. 4. 23:01
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
akkor az egész dobozzal, hátha kevesebb lesz egy idiótával.
2009. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én akkor egy b..i antidrogos vagyok, szerinted. Magam szerint pedig egy gyógyult, valaha súlyos gyógyszerfüggő, aki majdnem elpatkolt a legális drogoktól... Úgyhogy szórakozásból ne szedegess ilyesmit.
2009. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
2évig drogfuggö utana alkoholista nemhiszem h nálam jobban ismernel barmilyen drogot....
2009. júl. 4. 23:13
 10/26 anonim ***** válasza:

Ha te már egyszer lejöttél a drogról és utána az alkoholról, akkor tényleg nem értem miért szórakozol ilyesmivel.

Persze mindenki úgy teszi magát tönkre ahogy akarja (én pld láncdohányzom), de azt ne várd, hogy tapsoljunk ehhez a játékhoz.

2009. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!