Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más fiúk is szoktak "nyávogni"...

Más fiúk is szoktak "nyávogni", vagy hasonló baromságokat mondani egy mondat után? Én rászoktam erre, de sajnos le kell szoknom róla? Csak mert beszóltak.

Figyelt kérdés

szal úgy kezdődött hogy sokat animézem és rámragadt hogy pár mondatom végére odategyem hogy "nyaa ". és először csak poénkodtam itthon, és a dédnagyim mindig mondja hogy "jaj, hát nem vagy te macska" de az a baj hogy ez kicsit túlnőtte magát, és átragadt az életbe is, és a barátaim elött is csinálom mostanában, őket nem zavarja, mivel lányok, szerintük cuki is, de tegnap este mikor mentünk nagyon kellemetlen volt mert hallotta egy nagyobb darab dagadt f érfi, és odajött bu*zizni, és féltem hogy meg akar verni, mert már részeg is volt. hogy lehet erről leszokni?


f


2012. jún. 25. 11:57
 1/9 Antimod ***** válasza:
Ez elég gáz azért, én biztos leszoknék róla.
2012. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Atya úristen...
2012. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg kellett volna az a verés, hátha segített volna...
2012. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

EZ NAGYON JÓÓÓÓÓÓÓÓ !!!!!!!

:DDD VICCES MOST NAGYON NAGYOT RÖHÖGTEM.


amúgy szokj le róla,régebben én is átvettem egy két dolgot a mesékből és elég ciki volt.

2012. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján egy nagy dagadt részeg férfi mindenképpen b*zinak fog tartani.
2012. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennél nincs is utálatosbb. (Azért egyet tudnék.)
2012. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez tök vicces :DDD és szerintem aranyos, bár én is lány vagyok. én így kattogni szoktam néha
2012. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
volt egy játék, amiben megdöglött egy bogár, és ilyen hangot adott hogy k k k . és elkezdtem itthon így utánozni, mert vicces volt aztán én is úgy maradtam és odamondtam mondat végére csak úgy.deígy legtöbbször figyelek rá hogy nyilvánosan ne :D
2012. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ha egy dagadt részegtől becsinálsz lehet van valami abban aminek nevezett. Amúgy ha egy lány azt mondja cuki egy fiúra az a lány/magyar szótárban is bu*zi...

Az animék meg jók az én egyik haverom folyamatosan arigatozott (japán köszönöm) amíg egyszer részegen le nem neveltem róla mert halálra idegesített... annyira leneveltem róla, hogy már egyáltalán nem is szól hozzám...

Én régen baz*megoltam de tényleg kötőszónak és mondatvégi írásjelnek használtam, úgy szoktam le, hogy egyszerűen eldöntöttem, hogy többet nem és kész....

2012. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!