Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tesznek az ilyen lányok/nők?

Mit tesznek az ilyen lányok/nők?

Figyelt kérdés
Gyerekként rengeteget bántottak, csúfoltak a fiúk, és úgy érzem képtelen vagyok párkapcsolatra lépni velük, mert úgy érzem, meg sem érdemlik hogy szeressem őket. Viszont én már annyira szeretethiányos vagyok, hogy nagyon rosszul érzem magam egyedül. Mit tegyek?

2012. jún. 25. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

ó kedvesem ...én csak magamról írhatok. szerintem idősebb vagyok nálad ,én eddig csak loptam kicsi pillanatokat szeretetből az élettől .De sajnos én sem engedem meg magamnak a boldogságot. Ez nagy hiba .Ráadásul van vmi hülye bizonyítási kényszer is bennem ,emiatt sokszor a külsőségek elviszik a figyelmem.


Azt kívánom hogy te ne ragadj meg ezen a szinten és adj esélyt! vannak azért rendes emberek is.

2012. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tipikus csúnya-lány szindrómád van... az iskolában mindig van egy legszebb lány és az összes kisfiú mindig beléjük van belezúgva... azok akik mellette "csúnyának" tűnnek pedig, csúfolódás áldozatai lesznek... ahogy felnősz, kikerülsz az életbe bizony lesznek olyan fiúk akik számára te leszel a legszebb a világon, ha nagyon csúnya vagy, lehet, hogy nem sok, de biztosan lesznek...

én világ életemben a magas nagymellű szőke cicababákra buktam, tavaj mégis mint derült égből a villámcsapás besétált az életembe egy közel 100kg s alacsony kis ördögöcske és én reménytelenül beleszerettem... neki ugyan az a baja mint neked, elég nehéz volt meghódítani...

2012. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
leszbikus párkapcsolat?
2012. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!