Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség! Feszültség...

Pánikbetegség! Feszültség levezetése? Ez jó?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok pánikbeteg. Igyekszem meggyógyulni, homeopátiával, gyógyszert csak végső esetben szeretnék használni. Ha rámjön s nem sikerül elterelni a gondolataimat, s végképp urrá lesz rajtam akkor veszek be nyugtatót. Járok terápiára is!

Mostanában veszem észre magamon, hogy semmiségeken kiborulok, s rámjön a sírás, azt ha kisírom magam jobban leszek. Eddig mindig rágtam magam órákig. Szerintetek ez jobb ha inkább kisírom magam, vagy rosszabbodik az állapotom???



2012. jún. 27. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ennyit. :) Sírj csak nyugodtan, ha sírnod kell.
2012. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 7 éve pánikolok és a nyugtatók, okozták eleve, mikor "túlságosan" nyugodt vagyok, vagy nyugtatót veszek be, akkor jó eséllyel pánikrohamom lesz... örülj neki, hogy neked segítenek a nyugtatók, a sírás meg mindig jó ha kijön, de inkább nevess sokat...
2012. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A sírás oldja a feszültséget!Erőt ad!Sírni nem rossz,figyeld meg magad,valahol még élvezed is...
2012. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!