Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért reagálom túl az ilyen...

Miért reagálom túl az ilyen egyszerű dolgokat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik...minden este szoktunk beszélni, fentvan MSN-en...lassan 5 napja nem jött fel...aggódom, mert egyszer már jártam így...(aki akkor tetszett nem jött fel majdnem egy héten keresztül...aggódtam, de butasának tartottam, hogy esetleg történt vele valami...mikor feljött kérdeztem merre volt...kiderült, motorbalesete volt)...azóta, mióta ez a félelmem "bejött", sokszor feltételezek ilyet...túlreagálom?!Miért?:(
2009. júl. 8. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én alapból azt mondom, hogy a megérzésekre hallgatni kell... Minden lehetséges... de azért ne gondolj mindig a legrosszabra. Inkább arra gondolj, hogy biztos nincs semmi baja. Ha agyalsz a dolgon és aggódsz, nem jutsz előbbre, ez olyan helyzet amit te nem tudsz megoldani (tehát fölöslegesen emészted magad).

És akinek valaki nagyon fontos, természetes, hogy "túlreagál" mindent ami az illetővel kapcsolatos.

Nem tudod a telefonszámát? Hívd föl...

2009. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos még nemtudom:(

De igyekszem nem a legrosszabbra gondolni...:)

Köszi szépen a választ;)

2009. júl. 8. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon aranyos tőled, hogy így aggódsz érte! :)

lehet, hogy csak nyaralni mentek, vagy látogatóba rokonokhoz. nem mondott ilyet?

2009. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:):):)

nem:(

mondjuk gondoltam arra is, hogy dolgozik vagy valami, de akkor is fent szokott lenni...:S

2009. júl. 8. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!