Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet vele? Vagy csak én...

Mi lehet vele? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Legjobb bnőm tök okos lány, látszólag nem is őrült, de nem avgyok benne bztos:S Tök átlagos, farmernacis laza értelmes lány, és mégis olyan dolgokat csinál, hogy azon kiakadok:// Lehet hogy ez is a serdülőkor része?? mert ez tudtommal nem rég kezdődött. Na akkor leírom h például miket csinál, vagy próbált megcsinálni. Múltkor fölmentük a város legnagyobb bevásárlóközpontjának a tetejére, hogy én cigizhessek. Odaállt a korláthoz, és elkezdett átmészni. Mondom te mi a fa*omat csinálsz?? erre ő: hát én innen most leugrok. Még jó hogy akkor jött egy biztonsági őr és visszamászott. Ez volt eddig a legdurvább. Tudom hogy nem akar öngyilkos lenni, meg azt is hogy nem felvágni akar vele. Nem is drogozik, nem cigizik semmi. Aztán volt még olyan, hogy nálunk voltunk, kimentem vécére, és mire visszaértem azt látom hogy le akarja vágni a lábujját. Akkor is leállítotam. Most is skrillex sérója van, nagyon menő, csak viszont ezt ugy hozta össze hogy nem volt mellette senki. Egyszercsak elhatározta, hogy ő most leborotválja a fél fejét:S Egyébként attól hogy néha kicsit durva vagyok vele, ő a "lelki társam" és én az övé. És az a fura, hogy ő tudja magáról hogy mit csinál, de nem bir leállni, elveszti az önuralmát:S Az orvosról hallani sem akar. Csak én reagálom túl? Mi történhet vele? Hogy tudnék neki segíteni? Légyszi segítsetek nagyon féltem:(
2011. okt. 15. 22:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah sorry 14/L ek vagyunk.
2011. okt. 15. 22:31
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem két lehetőség áll fenn. A rosszabbik, hogy ő ezeket komolyan gondolja, akkor szólnod kell a szüleinek, vagy a Te szüleidnek! Nincs kibúvó, ezt kell tenned. De az is lehet, hogy ő csak hülyéskedik, és Téged akar húzni ezekkel a dolgokkal. Szerintem mindenéppen szólj egy felnőttnek, mert a végén nagy baj lesz ebből.
2011. okt. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!