Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

6 éve szedek már gyógyszereket jelenleg Cipralex 20 mg de lecsökentettem 10 mg ra mert sok volt nekem xanax sr 3x1 olanzapin 10 mg de úgy érzem nem nagyon enyhültek a tüneteim hullámzó a hangulatom és félek a betörőktől már vagy fél éve nemtudom hogy alaptalan vagy sem a félemem mondták hogy unatkozom azért félek ilyenektől de szerintem ez baromság valami más oka lehet mikor elkezdték ütögetni az ajtót azóta félek kinézek és nincs ott senki de változó valamikor 1-2 hétig senki nem ütögeti társasházban lakom és sokszor új lakók vannak kinézek az erkélyről és kivannak vágva lent a fák szemetelnek oda cigi csikket mindent ott hagynak és ez félelmet okozott nekem főleg hogy cigányok mit tegyek hogy elmúljanak a félelmeim ? elköltözni nemtudunk még mert albérletbe lakunk pedig már nagyon el szeretnék


20/F


2012. júl. 9. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez komoly? 14 éves korod óta gyógyszert szedsz? Én attól szoktam félni ha egyedül vagyok, de akkor nagyon, annyira, hogy pánikrohamom lesz. Szüleiddel laksz?
2012. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszeradagot nem ajánlatos önként lecsökkenteni, csak ha az orvos azt mondja. Az írásodból látszik, hogy eléggé zűrzavar van a fejedben. A te esetedben tényleg azt ajánlanám, hogy szakmai segítséget vegyél igénybe, elég erősen paranoiás vagy. Én nagyon ellenzem a gyógyszeres kezeléseket, és ritkán mondok ilyet, de ha már úgyis el akarsz szakadni abból a környezetből, lehet, hogy nem ártana befeküdnöd egy pszichiátriai osztályra egy intenzívebb kezelésre, ahol csoportterápiákon és egyéni terápiákon vennél részt, és (remélhetőleg) megpróbálnák kideríteni, hogy milyen traumatikus élményből eredeztethető a paranoiád. Beállítanák rendesen a gyógyszeradagod is, vagy más szert próbálnának ki, mert úgy néz ki, hogy ez így nem hat.
2012. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pendulum92 ***** válasza:

A gyógyszerek úgy működnek, hogy véletlen se tudd abbahagyni.Ez a gyógyszercégek érdeke...

Bármilyen gyógyszernél, vagy pszichológusnál hatékonyabbak az önismereti, önfejlesztő könyvek, módszerek alkalmazása.Lehet nehéz elérni vele a célt, de ha eléred, az tartósabb lesz bárminél.

2012. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem ugyanez a sztori

19L

2012. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!