Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a megoldás erre a problémára?

Mi a megoldás erre a problémára?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a helyzet,hogy tanácstalan vagyok,már napok óta őrlődök,és most jutottam el arra a szintre,hogy segítséget szeretnék kérni.

Nyilván így személytelenül könnyebb leírnom,hogy mi a problémám,mert ha nem így tenném,biztosan totál kattantnak néznének.

Egy pár napja rámtört az az érzés,hogy mindjárt vége a nyárnak,és szó szerint rettegek a szeptembertől.Pedig még nagyon sok idő van addig,de hiába próbálom ezt elmagyarázni magamnak,reménytelen.Olyan mintha nem is én lennék,hanem valaki más,és nagyon rossz érzéssel tölt ez el..Egyébként eddig egy életvidám boldog lány voltam,de az utóbbi 2 hónapban picit elcsúszott az életem..Elvesztettem egy számomra nagyon fontos személyt,és sokáig szenvedtem miatta,de most úgy érzem hogy már túl vagyok rajta..És hirtelen rámtört ez a borzasztó, nyomasztó érzés,és nem tudok tőle szabadulni.A napjaimra rányomja a bélyegét,kedvetlen vagyok.

Nem értem ezt az egészet..


2012. júl. 11. 00:31
 1/6 anonim válasza:
Babám lépj túl rajta mindenkinek vannak gondjai... ha nem megy beszélgess valakivel aki hasonló helyzetben van... ha nincs más bátran írhatsz nekem... :)
2012. júl. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mégis kit érdekel az én problémám? :/
2012. júl. 11. 01:02
 3/6 anonim ***** válasza:
jó kérdés. mi a problémád?
2012. júl. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az, amit a fentiekben leírtam.
2012. júl. 11. 01:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy kicsit egyik napról a másikra élni, a nyár a szabadságról szól. Mondd azt magadnak, hogy nyugodtan elfelejtheted a szeptembert, nem kell foglalkoznod vele, majd úgyis szólnak, ha eljön, ha meg nem, annál jobb. sose számold ki, hogy hány nap van hátra(amikor elkezdenéd számolni tereld el a figyelmed valamivel), és ne nézegess naptárakat se, például ha van naptárad ahová beírod, hogy hanyadikára milyen programok vannak betervezve, azt sürgősen szüntesd meg. ha nagyon muszáj, csinálj egy olyat egy lapra, vagy wordbe egy táblázatot, hogy hétfő,kedd,szerda, és alá hogy elmenni akvaparkba a barátnőiddel meg ilyenek. de erre se nagyon lesz szükséged , mert úgyis mindennap lógsz a fészbukon, tehát ha valakivel megbeszélt programod van, valószínüleg még aznap beszélni fogsz vele. tehát egyszóval igyekezz mindent megtenni hogy elveszítsed az időérzéked. az is segít, ha rendszertelenül alszol, például fenn vagy reggel négyig, aztán másnap délben kelsz stb. ezek elég ütős tippek, ha betartod őket, ami azért nem olyan nehéz mert arról szól, hogy mi mindennel ne foglalkozz, de ha ez sem elég bátran bevethetsz egyéb fegyvereket is, például mivan ha szeptemberig betiltják a tanulást, vagy kiköltözik dubajba az egész tanári kar. gyakorlatilag bármilyen hülyeséget elhitethetsz magaddal mert szeptemberben úgyis szólnak, ha "mégis áll még az iskola"...

ezekkel a tippekkel kb már holnapután azt fogod hinni, hogy örökké tart a nyár. sok sikert és jó szórakozást!

2012. júl. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ez nagyon jól hangzik.
2012. júl. 11. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!