Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor az ember 70-80 éves...

Amikor az ember 70-80 éves lesz, minden nap arra gondol, hogy lehet, hogy már az az utolsó napja?

Figyelt kérdés
Meg lehet ezzel békélni? Vagy van, akit nem is izgat? Én mindig azt mondtam, hogy 60 éves koromig akarok élni. Talán addig nem jönnek a fizikális panaszok, hogy már a boltba lemenni is felér azzal, hogy lefutottam a Marathon-t, és különben is, már nem mennék el a haverokkal sörözni, nem élnék nemi életet stb., mi jó van ebben a korban?
2012. júl. 14. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán a család, unokák ilyesmi.

bár az én öreganyámat évente egyszer látni mert bejárja a fél világot a nyugdíjából. pedig az is már 70 éjvős

2012. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah, talán utazgatni a legérdemesebb, ha van miből és van kivel.
2012. júl. 14. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, nagoyn sokan aktívak még 70-80 évesen is, időskori szex is van. Van aki fiatalon is alig él nemi életet, olvasom itt is sokszor, és van aki élete végéig. Idősek is söröznek a haverokkal. Nagyanyám 80 évesen, életében előszőr repülőre ült és elment Olaszországba, minden nap tornázott, kente az arcát rác elleni krémmel és soha nem beszélt a halálról, vidáman élt élete végéig.
2012. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a nagymamádnak sikerült beleesnie a túlzott optimizmusba. Ez nem baj, persze, bár én is ilyen lennék.
2012. júl. 14. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ezt a nagy hadibaromságot te honnan szedted? Ne hogy azt hidd, hogy mindenki szétrohad, amire megöregszik. Gondolj arra, hogy ha elmész egy temetőbe, a bejáratnál rögtön úgy kezdődnek a sírok: "Itt nyugszik Pistike, élt 2 órát". Az öregek meg messze hátul vannak....

2012. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy 69 éves öregembert, akinek 41 éves

Nő a szeretője. Még most is !!! és a Nő egy bombázó.

A Kapcsolatuk kb 22 éve kezdődött, a Férfi a tanárja volt a Nőcinek. És a Nő igy kapott állást a jó kis tanárjától...

Ugyhogy az öregember egyáltalán nem gondol az utolsó napjára



Sőt, szeretkezik a volt diákjával !!!

2012. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én mindig azt mondtam, hogy 60 éves koromig akarok élni. "


Ha egészséges vagy 60 évesen, akkor mitől fogsz rögvest meghalni? Ha meg beteg vagy, akkor nem mindegy?

2012. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!