Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lehet, hogy bizonyos...

Miért lehet, hogy bizonyos látvány feszültté tesz?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy pl. egy méhkaptáron levő sok kis lyukacstól ingerült, feszült leszek. Vagy egy kitüremkedés, egy gumó az autó kerekén stb. ingerlő, feszült érzést vált ki belőlem. Lehetőleg pszichológus vagy hozzáértő írjon. Elfojtott dologról lehet szó?

2012. júl. 10. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én bizonyos hangokra leszek feszült. Például a szomszéd kutyaugatására.
2012. júl. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez válasz volt a kérdésre.
2012. júl. 11. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy történt veled valami kellemetlenség, ami ilyen látványhoz társult, amit már elfelejtettél, de a látvány továbbra is kiváltja belőled az egykori feszült érzést? Érdemes lenne talán önszuggesztióval megértetned magaddal, hogy nincs miért kiborulni a látványon.
2012. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes... azt hittem, ez csak velem van így, de én is ideges és feszült leszek a sok kis lyukacs látványától, nem csak méhkaptáron, bármilyen felületen... És én sem tudom az okát. Bocsi az offért, csak gondoltam, megosztom veled, hogy nem vagy egyedül ezzel. :)
2012. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2012. júl. 11. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!