Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bach-virág terápia? Valakinek...

Bach-virág terápia? Valakinek vannak tapasztalatai? Generalizált szorongásom van. Segitesz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Semmit sem ér.
2012. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
En hasznaltam,azt az elsösegelyi cseppeket,majd allitottak is össze nehanyat,semmit nem ert,nem ereztem,bar ez nem is igy müködik,valoszinü több ideig kell hasznalni.En elhasznaltam mindent,most is van az elsösegelyi,nem tudom,talan erösebben kell benne hinni,bar nalam a hit is megvolt,van.
2012. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Probald ki a mehpempöt,nekem nagyon hasznalt,nyugtato es antidepressziv hatasu,igaz csak 2-3 het mulva erezni a hatasat.A mehpempö.hu-n olvashatsz rola.
2012. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tudom régi kérdés, de azért leírom, hogy nekem nemhogy semmit nem ért, de olyan hányingert okozott...hogy 3 napig bírtam szedni... üzlet annak aki eladja ...
2015. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!