Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy később rosszat teszek?

Lehet hogy később rosszat teszek?

Figyelt kérdés
nem vagyok pszichopata, se szociopata se semmi ilyen dolog. de már tök sokszor gondolkoztam azon hogy hogy ölnék meg egy embert. teljesen végig gondoltam de ezt így hetente. nem élvezem ha végiggondolom csak úgy elgondolok rajta mintha kb. mi lesz a mai ebéd? lehet hogy ez egyszer nem csak gondolkozás lesz hanem teszek is valamit? 14/L

#hgrnrgv
2012. júl. 18. 14:10
 1/3 anonim válasza:
Hát nem tudom h ez mennyire normális de nekem is szokott ilyen lenni. Például mikor hallok a TV-ben egy hírt h valakit megöltek akkor úgy elgondolkozom h mit tennék azzal aki ilyesmit csinál és azon veszem észre magam h 10 perce kegyetlenebbnél kegyetlenebb dolgok jutnak eszembe.
2012. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen nekem is hogy ha pl. látok egy apát aki az utcán megverte a lányát akkor így elgondolkozok rajta hogy milyen dolgokat csinálnék vele.
2012. júl. 18. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy ez egészséges dolog.Szerintem ez tényleg erőszakos hajlam lehet.Én a helyedben ha ilyen gondolatok jönnének,azonnal kisöpörném őket a fejemből,hátha egy idő után elmúlik.
2012. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!