Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegesség, stressz ellen valami?

Idegesség, stressz ellen valami?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat stresszelek, hamar felkapom a vizet mindenen, sokáig tudok idegeskedni, nehezen alszom. Tudnátok ajánlani erre valami gyógyszert? Vagyis inkább valami kevésbé egészségtelen megoldás érdekelne, esetleg tea vagy gyógynövényes kapszula...
2012. júl. 18. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Idegességre igyál citromfű teát mézzel az megnyugtat. Lefekvés előtt pedig egyél meg egy evőkanál mákot attól úgy fogsz aludni mint a bunda:) Nekem bevált. Ráadásul a mákban nagyon sok a kálcium.
2012. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok mozgás. Legjobb feszültséglevezető.
2012. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vegyél egy boxzsákot és püföld
2012. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


én pánikbeteg vagyok,szóval nehezebb helyzetben mint te,de eddig ez a legjobb gyógynövényes cucc. Van benne macskagyökér,citromfű,meg még valami sajna dobozát kidobtam..jah komlóvirág,itt a leírása amúgy,megkerestem:


[link]

2012. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én dm-ben vettem amúgy 1000 ft körül van az ára.
2012. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hungy ***** válasza:
A második és a harmadik válaszadónak ment a zöld kéz. :) Minek akar mindenki valamit szedni, vagy inni az idegesség ellen??? Milyen világban élünk? Ezt úgy mondom, hogy nagyon erős pánikbeteg voltam! Ma már nem szedek semmit, és nem a gyógyszer segített!
2012. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadónak. A kérdező írta, hogy gyógyteára vagy valami természetes dologra gondolt, én csak ajánlottam! Első voltam
2012. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!