Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már ilyenje valakinek?

Volt már ilyenje valakinek?

Figyelt kérdés

Napi kb. 8 órát alszom. Úgy érzem, hogy a testem minden izma ki van pihenve, de az agyam olyan mintha sosem tudna rendesen relaxálódni, kipihenni magát. Akinek volt már ilyenje, mit tudott tenni?


21 éves srác vagyok, nem iszom, nem drogozom, nem iszom, nem dohányzom, nem szedek semmilyen gyógyszert.



2012. júl. 20. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló ( én 22 éves vagyok ), de nálam hosszan tartó tanulás/megterhelés után jelentkezett és azt mondták rá, hogy krónikus fáradtság. Próbálj meg szedni magne b6-ot hátha segít...
2012. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
"21 éves srác vagyok, nem iszom, nem drogozom, nem iszom, nem dohányzom, nem szedek semmilyen gyógyszert." - Nos látszik hogy az agyad nem piheni ki rendesen magát, mert ha megfigyeled kétszer írtad le hogy nem iszol. Szerintem fordulj szakemberhez.
2012. júl. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!