Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy nem tudok...

Miért van az hogy nem tudok élvezni semmit? Például várok valami programot és amikor ott vagyok és éppen folyik egyáltalán nem élvezem és minden homályos, mintha nem is lennék ott.

Figyelt kérdés

#nem-élvezek-semmit
2012. júl. 23. 00:28
 1/5 anonim válasza:
Ismerős érzés... Velem is szinte mindig így van és nem tudom, hogy miért:S
2012. júl. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy rosszul ítéled meg, hogy hova kéne elmenned?

Nem azért várod azt az eseményt, mert valójában vágysz oda, hanem mert felkorbácsolják az érdeklődésedet pl. a reklámok vagy a haverok, hogy az a menő, arra az eseményre menni?

Inkább azt derítsd ki, mi az, ami örömet okoz Neked, és oda menj el. Élvezni fogod.:)

2012. júl. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gondolatban máshol vagy
2012. júl. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 1 éve ugyan ez van velem is... -.- De nem csak programok, hanem a mindennapokban is csak óriási nyűgöt látok,motiválatlan vagyok, pedig még csak most leszek 19.... :X
2012. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az is lehet, hogy egyszerűen tombolnak a hormonjaid...ilyenkor kicsit olyan, mintha depis lenne az ember...ingadozik a hangulata.

Próbáld áltvészelni és tudd, hogy ez idővel el fog múlni!!!! Addig is keress olyan dolgokat, amik jókedvre tudnak deríteni.

2012. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!