Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik klinika, vagy rehabili...

Létezik klinika, vagy rehabilitációs központ az országban, ami nem drága? Egyáltalán van ilyen itthon?

Figyelt kérdés
Mániás depresszióban szenvedek. 16 éves vagyok. Meg akarok gyógyulni mert egy pokol az életem, de nem tudok már úgy bemenni az iskolába, hogy jól érezzem magam, mert mindenki máshogy néz rám... csak kiborulva sírva és ordibálva láttak... félek, hogy el lesz rontva az egész gyerekkorom emiatt, de a szüleimnek nincs pénze drága kezelésekre vagy költözésre...
2012. aug. 2. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdező,először szerintem a dokit (dokidat) kérdezd meg erről!Ő biztosabbat tud mondani,mint ezen az oldalon bárki.Sajnálom,ami veled történik,mivel ismerős helyzet.

Kitartás!

2012. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

18 alattinak a vadaskertet szokták ajánlani .


[link]

2012. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!