Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehetett ez ami tegnap...

Mi lehetett ez ami tegnap este történt velem?

Figyelt kérdés
Feküdtem az ágyban és elméláztam azon hogy milyen lehet a halál. Aztán hirtelen úgy éreztem hogy nem kapok levegőt, hogy megfogok fulladni, rámjött egy erős félelem hogy megfogok halni, magányt éreztem, elhagyatottságot, egyedüllétet, aztán elkezdett fájni a szívem és gyorsan verni, leizzadtam. Utána elkezdtem szédülni. Megmértem a vérnyomásom, pulzusom, tökéletes volt mindkettő. Ilyen félelmem utoljára gyermekkoromban volt, azóta nem jött elő. Viszonylag régóta szorongok, olyan helyzetekben mikor egyedül vagyok rámjönnek olyan félelmek hogy megfognak ölni, vagy hogy agyonvernek. Az életkörülményeim már őszintén azt mondhatnám tökéletesek, egy dolog nincs rendjén, a családi kapcsolatok. Jártam terapeutához kezelésre, de semmit nem használt, jóformán elbeszélgettünk egymás mellett. Mitévő legyek, merre induljak?

2012. aug. 3. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pánikrohamod volt vagy valami ilyesmi. Legközelebb ne agyalj a halálon...
2012. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De egyszer úgyis megtörténik. Ráakarok jönni hogy mi okozza, mert egyrészt borzasztó érzés hogy olyankor szorongok amikor látszólag semmi okom nincsen rá.
2012. aug. 3. 09:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy, hogy ha már úgyis megtörténik nem tehetsz ellene semmit. Viszont amíg azon agyalsz addig azt az időd vesztegeted amid még hátra van. Magad ellen dolgozol. Ráad a stressz nem a hosszú élet titka... Élvezd ki az időt ami adatott...
2012. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pánikroham, a fenét agyalsz ilyen baromságokon.
2012. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!