Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni ilyenkor?

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ma este... nem is tudom hogy írjam le... Rossz előérzetem volt. Fenyegetve éreztem magam, a semmitől.

Olyanokra gondoltam h pl, a barátnőmmel történik valami, elpusztul a kutyám, háború lesz, stb, féltem pedig nem volt rá okom. Máskor meg bepörgök, és olyanoat mondok, amin csak é röhögök mások meg lehet hogy még félnek tőlem, mert ilyenkor általában megkérdezik h oké vagyok-e...

És elismerem hogy ezek tényleg elmebeteg dolgok. Csak úgy eszembe jutnak és muszáj pket mondanom, és nevetek a semmitől, vagy azon hogy "macska", vagy ezeken a totál elmebajos dolgokon... Pl hogy rengeteg icipici Michael jackson kimászik egy dobozból sorban le a szekrényen úgy h foják 1más kezétt és leerseztkednek, felállnak az akvárium szélére egyszerre beleugranak és szinronúsznak... És ez csak úgy a semmitől jött. Meg hogy egy orosz katona One direction koncertjegyet visz a tesómnak aki leüti, meghal mert azt hiszi h bántani akarja, és leüti, a katona meghal a tesómat lecsukják és így nem jut el a koncertre...


2012. aug. 5. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
..és még én tartom magam bolondnak..:DDD
2012. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miii?? :oo
2012. aug. 5. 00:20
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor most őrült vagyok?
2012. aug. 5. 00:21
 4/9 anonim ***** válasza:
élénk a fantáziád azt belelátod az elmebetegséget szóval elmebeteg vagy, vagy nem. minden lehetséges még az is hogy nem vagy ember igazából és ezt csak magadnak teremted meg de közbe teljesen egyedül vagy a semmi közepén...
2012. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy őrült, ezek csak gondolatok.
2012. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2. EZT MOST FEJEZD BE

3. köszönöm

2012. aug. 5. 00:29
 7/9 anonim ***** válasza:
xD én is voltam már úgy, h beteg dolgokat mondok, h hú mekkora poén lenne, de csak szerintem vicces és mások szerint beteges :D én nem érzem magam elmeetegnek de skrizofrénnek jól lehet lenni :D
2012. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen, én is erre gondoltam, hogy az "őrületnek" ez a pánikolós félős rész e nagyon szar, de a "bepörgök és mindenen röhögök meg elmebeteg dolgokat mondok" része jó:DD

meg arra gondoltam, hogy z ugye nem bipoláris depresszió vagy mániásdepresszió vagy miatököm?

2012. aug. 5. 01:09
 9/9 gnrgirl válasza:
hát ilyen dolgokon én is tudok röhögni, bár az orosz katonás dolgok már nem bírtam követni, a Michael Jacksonos az nagyon nagy :D szóval szerintem csak nagy a fantáziád és a képzelőerőd, és kicsit mintha feszült lennél. megpróbálhatod levezetni valamivel az energiádat, hogy ne legyenek ilyen kínos ' csak én röhögök rajtuk' vicceid, pl sportolással
2012. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!