Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki ismer olyan "agyserkent...

Valaki ismer olyan "agyserkentő" gyógyhatású készítményt, ami segíti a koncentrációt, jó hatással van a memóriára és növeli a szellemi képességet?

Figyelt kérdés

Légyszi ne írjatok ilyet, hogy meditálj, sportolj stb..

Tesztelve vannak és nem jönnek be


2012. máj. 23. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Memória tea
2012. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Magnézium (Magne B6 Extra), vagy Gingko Biloba.
2012. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
koffein tabletta 100 mg / 20db 300 forint bármelyik patikában.. Vagy vegyél piacon ritalint, ezt hiperaktív gyerekeknek szokták felírni mert segít koncentrálni és nagyon erős hatása van. Remélem tudtam segíteni? Azt esetleg megkérdezhetem hogy miért van szükséged "agyserkentőkre" ???
2012. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A koncentrációt leginkább az segíti, ha érdekel a téma, amire koncentrálnod kell. Ha az érdeklődés hiányzik, akkor teljesen mindegy, milyen szerrel nyomod tele magad.


Amúgy segíti a koncentrációt a kávé, de csak átmenetileg, mert hozzá lehet szokni. (Meg nagyon kis adagban a cigaretta is, csak arra az ember még gyorsabban rászokik, hamar elvész minden pozitív hatása, és marad a függőség + sok kellemetlen hatás.) B-vitamin, magnézium, cink stb. fogyasztása is számíthat, mert esetleg hiányod van belőlük anélkül, hogy tudnál róluk.

2012. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én a suliba szedtem omega 3-at és bevált. sokkal jobban ment a tanulás
2012. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lecitin is jó hatású lehet.
2012. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!