Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha sokszor úgy megyek el a...

Ha sokszor úgy megyek el a barátaimmal úszkálni/fürdeni, hogy nagyon rossz kedvem van akkor mekkora az esélye, hogy előbb-utóbb én is jól érzem magam? (lent részletesebben)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és depressziós lettem.

Szeptembertől fogok pszichológushoz járni,de addig túl szeretném élni a nyarat.Ha tudok magamtól próbálok változni és jobban lenni.Elment az életkedvem,semmire sincs kedvem már arra sincs amit eddig nagyon szerettem csinálni,

tavaly imádtam futni,illetve rajzolni de már ahhoz sincsen kedvem,elvileg nagyon szeretek ilyen melegben úszkálni természetes vízben,de ahhoz sincsen kedvem.

Ma elmentem egy ismerősömmel úszkálni nem volt hozzá kedvem de elmentem és nem éreztem magam jól minél előbb haza akartam jönni.

Vasárnap megyek két ismerősömmel biciklizni utána szintén úszkálni két ismerősömmel és szintén nincsen kedvem,de ha itthon maradnék nem csinálnék semmit csak feküdnék és zenét hallgatnék.Ha nem szeretnék akkor ne erőltessem,vagy mit csináljak ki kéne valahogy mozdulnom,előbb utóbb talán jól fogom magam érezni(vagy jobban)?



2012. aug. 7. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos én is így vagyok,tavaly szünetben minden úszkáltam kint a medencében,tv-t néztem,cicáimmal,kutyusommal voltam,barátokkal voltam,idén semmire sincs kedvem,én holnap kérek időpontot pszichiátertől,egyszer már voltam,helyrehozott,most sajnos megint kezdődik minden elölről
2012. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne hagyd abba a testmozgást. A legrosszabb, amit tehetsz, ha elhagyod magadat. Hadd kérdjem meg: szerinted miért lettél depressziós? Mi nem sikerült, vagy történt valami rossz az életedben? Tudod az emberek nem lesznek ok nélkül depressziósok. Írd meg ide. Hátha találunk ki valamit ellene
2012. aug. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan,hogy mi miatt lettem depressziós,de már kisiskolás koromban is azt hittem,hogy engem mindenki utál,amikor haza mentem az iskolából mindig panaszkodtam anyáéknak,hogy mindenki utál.Az iskolában engem mindig kiközösítettek,azt én nem tudom miért csak sejtem,talán azért mert én úgymond az a "jódiák"(jókislány) voltam,és én voltam a tanárok kedvence.Most is érnek az élettől csapások,(de az mindenkinek)most is szoktak piszkálni az iskolában és úgy viselkednek az osztálytársaim mint akik 4-5éves szinten vannak agyilag és nem tudok mit csinálni akármit mondok nekik. Sokszor úgy érzem,hogy már mindenkinek elege van belőlem.Hát nem találtam meg a depresszió gyökerét,de majd pszichológussal fogok beszélni.
2012. aug. 11. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!