Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felelős beosztásban dolgozó...

Felelős beosztásban dolgozó ember amennyiben felkeresi a pszichiátert gyermekkorától életét megkeserítő túlzott szorongás miatt, akkor eltilthatják a szakmájától, ha gyógyszeres kezelés is szükségsenek látszik?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromtól túlzottan aggodalmaskodó,szorongó voltam,ennek ellenére mégis diplomás ember lettem.

Szenvedek magamatól,mert folyton aggódom valamiért,ha nincsen miért akkor találok ki valamit magamnak,a környezetmnek is sok vagyok,hogy folyton tőlük várok bíztatást,támogatást,tanácsot.Elfogadnak így ,nem tartanak súlyos orvosi esetnek ,néha viccesen azt mondják,hogy nyugalom...

A Munkahelyemen leplezni igyekszem bizonytalan,szorongó természetemet.

Megbélyegzésnek érzem,ha pszichiáterhez fordulok ezzel ...mert olyan helyen dolgozom ráadásul ahol a számítógépes rendszer megjeleneítené,hogy pszichiiáternél jártam és mi a diagnózisom.

Szerencsére nem vagyok depressziós ,csak szorongok sokszor ami miatt nem kellene.


2012. aug. 10. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyedben én igénybe venném, de teljesen titokban. Senkinek semmi köze hozzá. Egyébként az un. "menedzserbetegséggel" elég sokan járnak psziciáterhez. Nyilván ők sem verik nagydobra. Keress diszkrét orvost!
2012. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magándokit válassz!
2012. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz menj, ő nem gyógyszerrel kezel, hanem beszélget, a mélyére ástok a dolgoknak. És a számítógépes rendszerben sem jelenik meg.


Mindenképpen menj, mert szorongva nem lehet élni... meg is betegíted magadat... nagyon rafinált kis szervi betegségeket lehet ám kialakítani lelki alapon...

2012. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!