Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baja lehet a páromnak?...

Mi baja lehet a páromnak? Először azt hittem, hogy skizofrén. Lehet hogy csak depressziós?

Figyelt kérdés

27 éves lesz, férfi. Sokat dolgozik. Éjjel gyakran felriad, nem tudja hol van (velem alszik, de nem lakunk együtt). Van, hogy engem is felébreszt, hogy én ki vagyok és ő hogy kerül ide. Ez már többször előfordult. Reggelre persze nem emlékszik semmire. Beszél álmában. Tegnap este hamar elaludt, én még néztem a tv-t. Láttam, hogy zavarja, lekapcsoltam persze nem voltam álmos. Úgy 20-25 percig forgolódtam a sötétben, gondolkoztam, mire párom hirtelen felült, hogy azonnal kapcsoljam ki a tv-t, különben kihúzza a konnektorból. A szeme nyitva volt, és erre kivételesen emlékezett tehát nem alvajáró. A munkahelyén néha magába beszél, van hogy beképzel dolgokat, elhiszi és emiatt veszekszik velem (pl. hogy megcsaltam ekkor és ekkor..amikor itthon vagyok és ülök a gép előtt, ezt email-ek bizonyítják amiket neki írtam).

Látom rajta hogy valami baja van. Egyik pillanatban kedves, a jövőnkről beszél, aztán hirtelen megharagszik, elkezd üvölteni, minden k-nak elmond, folyamatosan szakítani akar velem. Persze ezekre ismét nem emlékszik.

Már ő is tudja, hogy valami baj van, szeretne elmenni orvoshoz de fél hogy emiatt kirúgják a m.helyéről. Ott egyébként 100%osan teljesít, soha nincs rá panasz.


2009. júl. 21. 10:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnos orvosi segítségre van szüksége. Neked meg el kell gondolkodnod azon, hogy vállalod-e, hogy egész közös életetekben számolnod kell ezzel a betegségével, ami később rosszabb is lehet.
2013. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Basszatok többet és ez komoly!
2017. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!