Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kispénisz komplexusból alakulh...

Kispénisz komplexusból alakulhat ki egy bizonyítási kényszer?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Szóval, hogy kicsi a répám, de akkor is meg.aszlak?

Biztos van ilyen.

2012. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem nem szó sincs erről, az hogy kicsi a farkam és beakarom bizonyítani a világnak, hogy én akkor is férfi vagyok, de közbe televagyok szorongással, nőknél nem merek kezdeményezni, stb.
2012. aug. 11. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Velem olyan volt régebben, hogy úgy éreztem nem tartanak olyan okosnak, mint ahogy én gondoltam, ezért elkezdtem 'ész nélkül' tanulni, hogy bizonyítsak. Ez hasonló nem?
2012. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen valami ilyesmi
2012. aug. 12. 10:59
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, de nekem naggyal is kialakult. vanaki hajlamos rá van aki nem
2012. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a férfi mérvadó jellemzője szerintem nem a farok. ezt csak a világ akarja elhitetni, de nem annak kéne lennie. Nagy farok+kis emberség=sz.aar
2012. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mekkora lehet? Szerintem egy nőnél nem lényeg , gondolom egy középső ujjnál nagyobb nos egy nőt a kozepso ujja is kitud elégíteni ! Nem kéne ezen aggódni kèpzeld a nők jobban irrtoznak attol, hogy mennyire fognak megfelelni a partnernek az aktus kozben , eszükbe se jut olyan, hogy " jesszus mi van ha kicsi a pénisze"? Nyugi!!:)
2012. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. aug. 19. 08:09
 9/9 anonim válasza:
Ezt ne köszönd, ez így van:)
2012. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!