Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért gondolok minden nap erre?

Miért gondolok minden nap erre?

Figyelt kérdés

Most már szinte mindennap azon kapom magam, hogy azon gondolkodom milyen lenne ha felvágnám az ereimet.

Talán a családom tart vissza attól, hogy megtegyem mert nagyon szeretem a szüleim és a testvéremet.De mindig úgy érzem, hogy anya számára egy nagy csalódás vagyok.Nem vagyok szép, nem vagyok egy boldog 13 éves kislány aki csak pinkben látja a világot...szerintem ő egy ilyen kislányra vágyna.

Persze vannak más problémáim is.Nem tetszek magamnak.Kövér vagyok, csúnya, béna, hülye....

Folyamatosan stresszelek...ha csak köszönnöm kell valakinek már izzad a tenyerem és ....

Mit tegyek?Mi van ha holnap már nem csak a gondolataimban ölöm meg magam?



2012. aug. 15. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is tudnod kell,hogy ilyen hangulatingadozások sok esetben a korral is járnak. Szerintem sokan átestek rajta tizen évesen,én is. Az pedig biztos,h anyukád úgy szeret téged, ahogy vagy és úgy tetszel neki, ahogy kinézel.Nem írtál indokot,hogy miért is gondolod ezeket. Lehet,h csak te látod magad kövérnek és csúnyának. Az öngyilkosságot pedig felejtsd el. Próbáld meg lefoglalni magad,menj el a barátaidhoz,szerezz egy kutyát akinek gondját viselheted,rajzolj,írj naplót,csináld azt amit szeretsz. Olyan fiatal vagy még,előtted az élet!!

Nem tudom,h mióta vagy ilyen "depis" hangulatban és doki sem vagyok,h megítéljem mennyire súlyos,ezért ha 2-3 hét múlva is öngyilkosságon gondolkodsz,nem ártana egy pszichológust felkeresned.

Minden jót!!!

2012. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem rég elkezdtem diétázni mert a tánctanárom mindig azt mondta hogy kövér vagyok fogytam 5kg.

De most már én is annak látom magam.

2012. aug. 15. 21:32
 3/4 A kérdező kommentje:
mármint kövérnek
2012. aug. 15. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
nem szabad magadra venni a hülye megjegyzéseket. én is kövér vagyok, de leszarom, nekem így tetszik. szerintem te depressziós vagy, menj el pszichológushoz mindenképp. hidd el, segíteni fog :) figyelj, az emberek mindig ott kötnek bele a másikba, ahol tudnak. sajnos ilyenek... bízz magadban, és akkor mindenki szépnek és magabiztosnak fog látni. sokminden dől el fejben :D
2012. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!