Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a gondja az érzékeny...

Mi lehet a gondja az érzékeny kis lelkemnek?

Figyelt kérdés

Szóval, egyik ismerősöm elég antiszociális, senkije sincs, és ÉRZEM, hogy ez nem normális! Tudom! Wowozik az illető, ott meg karikkal követem, mivel máshogy képtelen lennék elérni. Szóval hozzáférésem van az accjához, bármire változtatná meg a jelszavát, tudom, milyen karakterei vannak...


Felmegy fejlődni, követem. Odamegyek, mint a titokzatos Don Quijote, és próbálok neki segíteni. Tudom, hogy a saját portámon kéne sepregetnem, mert én még feleannyira sem vagyok rendben agyilag, mint ő, de inkább másokon szeretnék segíteni, így picit el is illennek a problémáim :) És azt is mondhatom, hogy rendes vagyok.


Szegény csak piszkálódásnak foghatja fel, nem is kérdeztem még meg őt, hogy mit érez, mit gondol, egyáltalán segítsek-e neki. Mint valami fogyatékos, odamegyek és szó nélkül csinálom.


MÁS, ÉLETBELI DOLGOK -

Sokszor beszóltak neki IRL (életben), sokszor tanárok (középiskola, végzős évfolyam) és ha észrevettem, miután elmentek akik odaszóltak neki, valamivel jól beoltottam őket a gyerek közelében. Tehát hogy hallja, hogy "törődöm vele", burkoltan a tudatára hoztam, hogy érdekel a lelkecskéje.


Igaz, egyszer sem volt merszem odamenni hozzá és beszélgetni (mert minek?), viszont WoW-ban megtehetem, hogy név nélkül követem és piszkálom (segítek neki!). Ezeket az IRL dolgokat sem kérdeztem meg tőle, sokan azt mondták, hogy hidegvérű szerintük le se xarja, amit mondtak neki, de engem ez nem érdekelt. Törődni szeretnék végre valakivel, mert magammal sosem leszek képes eleget. Ő meg pont jó erre az egészre. Kiélhetem magam.


Lehet, hogy pont a hiánya vonz ennyire tudalatt? Sokat beszéltem vele, jófej gyerek az, sokat ökörködtünk, de egy ideje hozzám se szól. Én meg félek odamenni hozzá, sosem "nyitottam" így... szorongok, hogy mit gondolna rólam/elküldene. Meg most lexarom, viszont ha piálnánk egy jót/hülyülnénk, halálra röhögnénk magunkat vmi netes videón, akkor rögtön megváltozna vele kapcsolatosan a gondolkodásmódom.


Ti szerintetek mibajom? KÉRLEK, VALAKIT!!! SEGÍTSÉG! Nem tudom mire vélni önmagam.



2012. aug. 16. 09:36
 1/5 A kérdező kommentje:

A legnagyobb baj az, ha nincs mellettem vki a nagybetűs Életben, akkor képtelen vagyok haladni megállás nélkül, mint a gyorsvonat. Kell mellém vki, aki megerősítést ad a kis lelkemnek, egy ideig ő volt ez, most csak a pici fekete Perec tacskókutyusom maradt.


19/f

2012. aug. 16. 09:38
 2/5 A kérdező kommentje:

Én meg úgy látom, ő is poénnak fogja fel/örül, h törődnek vele. Az meg sem fordult a kis csacsi fejemben, hogy esetleg azért nem szólt szinte senkihez, mert felnőtt és jobb így neki. Ha törődésre lenne szüksége, akkor elérné, hogy kapjon.


Néha butus vagyok úgy érzem, a felfogóképességem sem sok, mégis érzéseim legalább vannak!

2012. aug. 16. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt se tudod hol vagy... keress egy pszichológust, nagyon gyorsan.
2012. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez így most bőkomoly volt...
2012. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltál már Narniában? Ez után a szöveg után...Tudod, hogy hol vagy egyáltalán? Sztem keress fel egy pszichológust!
2012. aug. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!