Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, ha egy lány...

Miért van az, ha egy lány nagyon kedves és nagyon is törődik velem egyszerűen elsírom magam? Pedig nem vagyok érzékeny lélek, akinek ha beszólnak sírni kezd.

Figyelt kérdés

30/F


Ezt szégyennek érzem mert úgy érzem ez miatt megbélyegezhető szégyenfoltnak fognak rám tekinteni mert azt mondják egy igazi férfi nem sír.


2012. aug. 15. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Csak egy igazi férfi képes sírni. Aki palástolja az érzelmeit, többet szenved. Ne szégyelld magad, nincs miért. Aki pedig így gondoja, azzal ne foglalkozz. Éldd a magad életét a saját érzelmeiddel!
2012. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy igazi férfi meri vállalni az érzelmeit! aki ilyen miatt megbélyegez,az idióta! nem kell mindenen sírva fakadni,de szégyellni sem kell,ha érzékeny vagy! ettől leszel férfi,hogy vannak emberi érzelmeid!
2012. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos :) Persze, persze, tudjuk, az igazi férfi nem sír, és foggal kikapja magából a golyót, ha meglövik. Csak kár, hogy ez hülyeség, sírni igenis kell, természetes és nem szégyellnivaló. Legalább a lány is látja, hogy mennyire jólesik neked a törődése, örömében is szokott sírni az ember :)
2012. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A sírás emberi dolog!Szerintem te nagyon vágysz arra,h valaki törődjön veled és mikor megtörténik,meghatódsz. Ez miatt semmivel se érezd magad kevesebbnek!!Az örömkönnyek nem ugyan olyanok,mintha valaki beszól és az miatt sírod el magad. Én lány vagyok és hozzád hasonlóan előbb fakadok sírva örömtől,mint szomorúság v csalódás miatt.

Egyébként már több barátnőmtől hallottam,h akkor érezték először igazán,h szeretik a párjukat,mikor először sírni látták.

2012. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pelgrim válasza:
A szeretet közvetlen a szívünkre hat, és mi más lenne mint őszinte szeretet megnyilvánulása ha valaki nagyon kedves és nagyon törődik velünk? Természetes dolog, hogy meghatódunk, mint ahogy az utolsó válaszból érthető (# 4/4) baj lenne akkor ha olyankor sírnád el magad ha valaki beszól, akkor szégyellhetnéd gyengeséged.
2012. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!