Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » NERVENPFLEGE! Hogyan hat? Ha...

NERVENPFLEGE! Hogyan hat? Ha napi szinten szedem, vagy ha ideges vagyok s bekapok 1-2 szemet?

Figyelt kérdés

Pánikrohamokkal küzdök, de ha nincs , akkor is ideges , feszült vagyok mostanság, ingerült. A pszichoterapeutám, ajánlotta. De azt nem mondta hogy hogy szedjem.

Olvastam hogy ha napi szinten rendszeresen szedem csak 2-3 hétig szabad... s utána?

Nem jó ha csak akkor szedem be ha úgy érzem hogy "felrobbanok"???



2012. aug. 22. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a bogyó nem hat azonnal, kb 1-2 hét múlva fejti ki gyengéden a hatását ezért hatástalan, ha időnként bekapkodod. Átmeneti rossz lelkiállapotra javasolt, mivel csak rövid ideig lehet szedni.


Én ezt túlléptem, egy hónapig szedtem, napi háromszor, a végén már napi 3*3 szemet. Ez nem igazán javasolt, be is fásultam tőle a végén.


Egyébként a szedés alatt azt éreztem, hogy messze nem vagyok olyan feszült, mint szoktam, viszont belőlem sírással jön ki a feszültség és furcsa volt, hogy ebben az időben nem tudtam sírni. Speciel nem is éreztem magam olyan rosszul, mint előtte.


De rendszeresen semmi esetre se szedd, csak kúraszerűen.

2012. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy egy ismerősöm a magas (70% feletti) kakaótartalmú étcsokit ajánlotta, mert nyugtatólag hat (persze nem egy egész tábla, 1-2 kocka elég). Nekem is kijött 1-2 alkalommal egy pánikroham, de még nem rendszeres (remélem nem is lesz:), ezért ajánlotta.
2012. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!