Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnatok ajanlani olyan...

Tudnatok ajanlani olyan gyogynovenyeket, esetleg keszitmenyeket amik feldobjak a hangulatomat es lelki energiat adnak?

Figyelt kérdés
Mostanaban eleg levertnek, rossz kedvunek es lustanak erzem magam. Nem erzek magamban erot semmire. Alig megyek ki a hazbol. Es bele szeretnek kezdeni dolgokba de csak halasztgatom. Olvastam az orbancfurol, hogy az jo. Esetleg tapasztalata valakinek? Vagy valami mast tudtok ajanlani? Koszi!
2012. aug. 27. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
a hangulat és a halogatás összefügg?
2012. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan van teaba...de en nem tudok ezzel kapcsolatban mondani vmit.

Nem tudom,hany eves vagy,de ha tanulo vagy,akkor emiatt ne aggodj,ugyis jon a suli.A suliban meg elrepul az ido,ott a tanulas stb. Szerintem ha gyogynovenyt akarsz az meg oke,de azert barmi keszitmenyt ne szedj. Meg mindenkinek vannak rossz idoszakai..vmi hobbi amit szeretsz,vagy akar egy jo konyv,foglald le magad,a konyvolvasashoz nem kell sok energia,csak elszantsag.

2012. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bizony, utolsonak nagyon is igaza van. Elszantsag kerdese az egesz, no. Semmibe sem kerul, csak magad kell ravenned, onnantol mar lazan megy az egesz. Egyszer probald meg elhatarozni magad valami mellett jobban, utana mint a lavina... hidd el. :)) S jol tudod: Csak elindulni nehez.


Remelem segithettem. Tovabbi sok szerencset kivanok az eletben, s annal kevesebb rosszat! :P

2012. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!
2012. dec. 28. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!