Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj ha gyilkos gondolataim...

Az baj ha gyilkos gondolataim támadnak?

Figyelt kérdés

Van amikor néha,van amikor sokszor.Változó.Hogy megölök állatokat,vagy embereket.Élvezem is őket,a kedvenceim a horrofilmekben a pszihopaták.De nem születtem pszihopatának.

De ez tényleg komoly!!!


És azt még jó tudni,hogy nem biztos hogy valaha képes lennék valakit megölni,szóval egyáltalán nem minden vágyam ez...



2012. szept. 3. 22:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Ezzel az a baj, hogy fel fog erősödni benned a gondolat hogy vajon képes lennél e rá, ami elég veszélyes. Kérlek ne bánts védtelen állatokat:( se embereket. Menj el pszihológushoz, mert a saját életed is tönkre mehet.
2012. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Senki nem születik pszichopatának.Csak azzá válik.Mint te.
2012. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De hát ezek csak azért vannak,mert kamaszkoromban(19 éves vagyok most) sokszor bántalmaztak verbálisan a többiek,meg megaláztak.Szerintem ettől van.És már nagyon sokszor gondolkodtam rajta,meg tudnám e tenni,hogy megölök e valakit,sokszor arra jutottam igen,de a tervezésig sosem jutottam el.Ráadásul ezek enyhültek is.Akkor csak nem lehet olyan nagy baj...
2012. szept. 3. 22:56
 4/19 anonim ***** válasza:
Célszerű felkeresni egy orvost.
2012. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
DE! Nagy a baj! Ez nem normális!! Azonnal menj orvoshoz! Lehet, hogy bántottak korábban, de ha te fogsz vkit bántani, aki nem vétett neked.. Akkor már kezdj ki magaddal, mint valakivel aki ártatlan!
2012. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
És javaslom, NE NÉZZ HORRORFILMEKET! Nézz helyette vígjátékot!
2012. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De ha emberekről szólnak,akkor csak azokról akik bántottak.Szóval nem ártatlanokról.
2012. szept. 3. 23:07
 8/19 anonim ***** válasza:

Senki nem érdemli meg hogy megöljék. Kivéve aki ölt.


Abba belegondoltál, hogy azok akik bántottak ők is csak emberek, hibáznak, tévednek, meggondolatlan dolgokat mondanak. Főleg kamasz korban. Vajon te nem bántottál meg senkit soha? Lehet hogy nem is tudod, egy hülye kis megjegyzéssel milyen nagy fájdalmat okozol.... akkor most téged is meg kéne büntetni, halállal? Az, hogy valaki pofázik összevissza az egy dolog, a fizikai bántalmazás súlyosabb. A gyilkolás a legsúlyosabb. Ha úgy akarsz bosszút állni valakin aki rosszat mondott rólad, hogy megvered vagy megölöd, akkor te sokkal rosszabb vagy.

Tedd túl magad a bántalmazásokon. Ha akkor nem tudtál visszaszólni akkor már mindegy. Ha te voltál a gyengébb akkor te voltál, ennyi. Ez nem szégyen. Biztos vannak és voltak nálad is gyengébbek, de nem bántottad őket. Ugye? miért bántanád? Nem vagy annyira primitív.

2012. szept. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

"És azt még jó tudni,hogy nem biztos hogy valaha képes lennék valakit megölni,szóval egyáltalán nem minden vágyam ez..."


Azért ez már önmagában elgondolkodtató!!!

2012. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg felakaszthatnád magadat, és akkor egy seg.gfejjel kevesebb. Mindenki jobban járna.
2012. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!