Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyilkos gondolataim vannak....

Gyilkos gondolataim vannak. Mit tehetek ellenük?

Figyelt kérdés
Csak egy példa: ha egy szerelmespárt látok,vagy csak hallom a csók cuppanását,felmegy bennem a pumpa,és szívem szerinte bántanám őket.
2011. nov. 7. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok, csak BKV ellenőrökkel. A paxtoll kattanása, ahogy hanyagul előlibbentik az azonosítót....
2011. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 7. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a gyilkos gondolat nem baj, a legtöbb ember van annyira normális, hogy nem valósítja meg őket.


gondolati szinten, nem vagyok rasszista, de én is elképzelem pár naponta, ahogy érnek az inzultusok, hogy két uzival rárontok egy komplett cigánytelepre, és showtime.


a valóságban viszont még egy szarvast sem tudnék lelőni.

2011. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Azért álljunk meg! Én egy szarvast még gondolatban sem tudnék bántani, nemhogy lelőni! Ellenben pl. egyes kisebbségekkel, akiket szívfájdalom nélkül terelnék gázkamrába.

Csak hogy tiszta legyen: egy átlag szarvas többet ér, mint két átlag ember.

2011. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
irígy vagy rájuk... van nőd/pasid? volt már valaha?
2012. ápr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt már jónéhány éve. Igen,irigy vagyok rájuk. Nekem nem jut csaj,nem kellek senkinek.
2012. ápr. 10. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nézd, ha így indulsz neki nem is fogsz találni. Próbálkozni kell és boldog leszel, tegyél érte meg mindent. Egyébként ha tükörbe nézel milyen embernek tartod magad? Jól érzed magad a bőrödben vagy nem?
2012. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

háát..amit irt azok alapján nem érzi jól magát..én sem:/ :)

24L

2012. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!