Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol kaphatok segítséget?...

Hol kaphatok segítséget? Kaphatok e? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok,19 éves.

De nincs különösebb motiváció hogy tanuljak,próbáltam motivációt találni,nem sikerült.És ezt gondként élem meg,mert nem tanulok semmit,tavaly is megbuktam,borzasztó az a gondolat hogy lehet nem lesz végzettségem,nem akarok így élni.Nem tudom miért nincs motivációm,de nekem ez így nem jó.:/

Az a kérdés,hogy kaphatok e valamilyen jellegű segítséget ez ügyben,például pszihológustól.Forduljak egyáltalán szakemberhez?


Jó,jó,lehet mondani,hogy lustaság,de lehet több mozog a háttérben,elvégre a társadalom jelentős mértékben formálja az embert.


2012. szept. 4. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

mit tanulsz?

máshoz se lenne kedved?

2012. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen volt ugyanilyen problémám. Félévkor ha jól emlékszem 7 tárgyból buktam meg. Év végére egy maradt, de ismételtem. Ötödéven meg iskolaelső lettem. :) Azóta van két diplomám, szóval ez simán lehet átmeneti dolog.


Engem pszichológushoz vagy pszichiáterhez vittek, de szerintem fölösleges volt. Bár igaz, hogy amilyen családi körülmények között nőttem fel lehet, hogy más megoldás nem nagyon volt.

2012. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nalám kb 1-2 éve áll fenn ez.Nem tudom pontosan,mert máskor tavaly előtti évben is épp hogy átmentem,de legalább akkor nem buktam...

Jó lenne,ha magától elmúlna,de motivációt nem lehet szedni a fáról.

2012. szept. 4. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!