Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Étkezési zavaron tud segíteni...

Étkezési zavaron tud segíteni kineziológus? Esetleg hipnózissal gyógyult már meg valaki?

Figyelt kérdés
Bulímiás vagyok hosszú idő óta, és szakember segítségét szeretném kérni. Aki már meggyógyult ebből a betegségből, annak milyen módszer használt?
2012. szept. 5. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kineziológia úgy tűnik (wikin megnézve), mintha valami homeopátiás módszer lenne.

Nem inkább egy pszichológussal kellene próbálkoznod?

2012. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

sajnos szerintem egyik sem segít,sőt,a pszichológus sem,ha nincs meg mellé az erős akarat.enélkül hiábavaló az egész.először is az okokat kéne felderíteni,hogy mi vitt rá erre téged,mik voltak az előzmények,aztán ezen tovább haladva el lehet kezdeni egy terápiát.

hosszú,küzdelmes,kemény harc,évekig is elhúzódhat,többször visszaeshetsz,de egyszer sikerülni fog.kitartás!

2012. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenképp próbált meg a kineziológust. Én az anorexiából gyógyultam ki pszichotronikus segítségével..
2012. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!