Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó kineziológus Budapesten?

Jó kineziológus Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudtok valamilyen elérhetőséget adni? A kérdést szándékosan nem az ezotéria részbe raktam, mert nagyon szkeptikus vagyok minden spirituális dologgal kapcsolatban. Viszont van egy problémám, ami sok-sok éve tart, gyakorlatilag amióta az eszemet tudom és fogalmam sincs mi az oka. Eddig semmi sem segített. Ezen tud a kineziológia segíteni?
2012. máj. 31. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Semmit nem ér a kineziológia. Én fizikus vagyok, a földsugárzásból nem tudsz kifeküdni, mert a föld mágneses mezeje körbeveszi a földet még a légkörön túl is, sőt ha nem lenne, meghalnál a kozmikus sugárzás miatt.


A probléma :


A kineziológusok szerint, a földsugárzás már egyetlen eső után átrendeződik, akkor minden héten, hónapban méretni fogod húszezrekért ?


Amennyi kineziológus, annyi féle sugárzás van !


Tedd át az ágyadat más helyre és ugyanazokat a problémákat nem szabad észlelned, ha igen, nem az a szerencsétlen mágneses mező tehet róla amiből kifeküdni sem tudsz.

2012. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 13.49-es nem tudja mit csinál egy kineziológus.

Én egyszer voltam, mondott érdekes dolgokat de maga a személy nem volt szimpi és ezért el is ment a kedvem, lusta voltam másikat keresni.

Pedig jó lehet ha az embernek van rá tömérdek pénze!

2012. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából azért mennék kineziológushoz és nem pszichológushoz, mert a problémámnak gyakorlatilag nincsen oka, rengeteget gondolkoztam már rajta, de nem találtam semmit, nem hiszem, hogy egy pszichológus tudna ezen segíteni, ha magamnak nem sikerült évek óta.

Viszont egy kineziológus állítólag máshol is keresi a problémákat pl. magzati korban, a felmenőink életében (amikor mi még nem születtünk meg). Igazából már leírom és hülyeségnek tűnik, de tényleg nincs más ötletem..

2012. máj. 31. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
bár ezer éves kérdés de valahogy ráakadtam. 13.49-es osztja az észt, csak éppen összekeveri a kineziológust a radiesztétával. De nem gyengén. :D
2022. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!