Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a legjobb antidepresszáns?

Melyik a legjobb antidepresszáns?

Figyelt kérdés

Először citaloprámot szedtem,ahhoz nagyon hamar hozzászoktam,igazából nem sokat segített...egy éve cipralexet szedek,ez nagyon jónak bizonyult,de sajnos szerintem már ehhez is hozzászoktam..fáradékony vagyok,erős depressziós tünetekkel..szóval mintha nem használna semmit..

emelni kellene az adagot,vagy a doki írna fel másik gyógyszert? 20 L



2012. szept. 5. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
2012. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
20L? Akkor jobbat mondok. Szexelni kellene minden nap legalább 1x.
2012. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Sexelni és sportolni. A depressziót valamelyik vitamin hiány is okozhatja.

Ga ilyen könnyen lekzdesz gyógyzsert szedni... hááát a gyógyulásért jó ha meg kűzd az ember. A könnyű gyógymód nem mindig hatásos. A derpessziónak ponmt az a lényege hogy a beteg magatehetetlennek érzi magát. A mozgás és a társas kapcsolatok pont ebből mozdítják ki. A gyógyulásért meg kell kűzdeni. :-)

2012. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Igen szex :D Ja amugy már bocsi első de a sedatif pc az nem az amit a kisgyerekeknek is szoktak adni ? Csak mert kb annyit ér vagyis semmit. Megértem hogy ne szedjünk antidepresszánst mert az rossz de ez pénzkidobás mert lóf*szt nem ér ez tapasztalat.
2012. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na ja szex:) az tényleg hatásos,csak ott a probléma,h a barátom nem csinálja velem annyiszor,amennyiszer én szeretném,és nem bírja olyan sokáig h élvezzem:(
2012. szept. 6. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Hááát... a lányokat sok oldalúan ki lehet elégíteni, ehhez csak fantázia kell. Minden esetre még mindig ott a sport, vagy nagyon jó terápiás módszer lehet ha mondjuk kijársz a helyi menhelyre kutyát sétáltatni. Nagyon hálásak érte a kis dögök. De ha van lehetőséged fogadj örökbe egyet. De járj azért társaságba is...
2012. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Egy ilyen kapcsolatban bizony én is depressziós voltam... aztán lett új kapcsolatom, és hopp, eltűnt a depresszió is! :)


(Amúgy én régen szedtem antidepresszánst, de akkor is úgy éreztem, hogy az csak tüneti kezelés... én vigyortablettának hívtam, mert folyton kényszeresen vigyorogtam tőle... de belül attól még rosszul éreztem magam! A pszichiáteremmel egyeztetve leálltam a tablettával, és csak a terápiát folytattuk, ami akkor segített is. Nem mondom, hogy soha többé nem tört vissza a depresszió... pánikbeteg is voltam. De megtanultam már kezelni. Egy nem megfelelő párkapcsolat pedig tényleg ront a helyzeten!)

2012. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dominik.ballo válasza:
30%
A bátyám is depressziós, és ő frontint szed, de olvastuk, hogy a xanax, és mirtazapin is jó.
2014. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!