Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szed vki cymbaltát?

Timcsikusz kérdése:

Szed vki cymbaltát?

Figyelt kérdés
Lécci osszátok meg a tapasztalatokat nektek bevált? Ha igen mikor kezdtétek el érezni a hatást? Én 1 hete szedem átállítottak Velaxinról de előtte is szedtem 2 félét egyiksem volt jó. Sőőt híztam 8 kilót tőlük. Eddig ugy érzem jólesz a Cymbalta kevesebbet szorongok szinte alig kapok be néha mellé frontint!
2012. szept. 11. 11:18
 1/8 anonim válasza:
Valaki biztos szedi, mert minek gyártanák ha nem venné a kutya sem? :)
2012. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem éreztem semmit soha, nem is híztam, viszont a szexuális vágy megszűnt a világom része lenni. Már évek óta nem szedem, de anno ez volt.
2012. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy évig szedtem és szépen helyretett. Nem volt tőle semmi gondom, libidó terén is minden OK maradt. A leállásnál kellett figyelni, erős fejgörcsöm volt ha nem apránként csökkentettem, ezért kitaláltam, hogy kiöntözgetek a kapszulából mindig többet, végül így sikerült letenni. Azóta is jól vagyok, ennek már egy éve.
2012. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
aha oké köszi
2012. szept. 11. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tettem le, hogy apránként csökkentettem a kis golyók mennyiségét.
2012. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
engem bealtatott, kb egy évig csak aludni tudtam miatta
2012. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
engem nem altat be bár az én szervezetem már hozzászokott az antidepihez valószinű azért
2012. szept. 12. 08:12
 8/8 Székely Termékek válasza:
Égésérzet és bizsergés ellen kezdtem szedni, de csak egy napja. Álmosít. Egyelőre. Megoldotta valakinek az égést?
2016. márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!